STWÓRZ SWÓJ ZESTAW!

Opublikowany przez:

Prowadząc firmę, należy pamiętać jak ważne jest tworzenie jej wizerunku i budowanie pozytywnych relacji z klientami. Pomagają w tym gadżety firmowe. Nie ważne czy jesteś właścicielem jednoosobowej działalności, zatrudniasz kilku lub kilkunastu pracowników lub prowadzisz duże przedsiębiorstwo. Uniwersalny zestaw firmowych upominków zawsze przyniesie Ci wiele korzyści. Możesz go wykorzystać jako świąteczny upominek dla najważniejszych kontrahentów, prezent niespodzianka wysłana w podziękowaniu po zrealizowaniu dużego zamówienia lub gadżet rozdawany przy okazji eventów promocyjnych. Zastanawiasz się nad tym, co powinno wchodzić w skład takiego zestawu? Przygotowaliśmy propozycję, która powinna zadowolić najbardziej wymagające osoby.

 

Elegancja i praktyczność w estetycznym opakowaniu

Naszą propozycją jest zestaw, zawierający przydatne gadżety dla każdego przedsiębiorcy. Co znajdziemy w estetycznym opakowaniu, ozdobionym z zewnątrz personalizowanym, kolorowym nadrukiem?

  • Kalendarz książkowy– oczywiście jest to kalendarz albo na aktualny rok, albo na nadchodzący. Wybór zależy od klienta i tego, w jakim czasie prezent będzie wręczany. Można śmiało przyjąć, że najlepszym rozwiązaniem będzie zaprojektowanie kalendarza na nowy rok. Zwykle już w grudniu większość osób posiada nowe kalendarze i nie chętnie się z nimi będzie rozstawać, szczególnie jeśli dokonano w nich części zapisków. Dlatego polecamy zamawianie zestawów firmowych, w których znajdzie się kalendarz na nowy rok.
  • Długopis– skoro kalendarz lub notes, to w zestawie nie może zabraknąć długopisu. Oczywiście nie byle jakiego. Swoim wyglądem, materiałami i wykonaniem powinien dobrze korespondować z wysoką jakością pozostałych elementów. Szczególnie polecamy wszystkim długopisy z wielko pojemnym wkładem typu zenith, który wystarcza na naprawdę długi czas użytkowania. Jaki kolor atramentu będzie lepszym wyborem? Pomimo że kolor czarny może wydawać się bardziej elegancki od niebieskiego, to jednak w Polsce chętniej używamy właśnie niebieskich tuszy. I taki wybór rekomendujemy z własnego doświadczenia.
  • Power bank– żyjemy w czasach, w których prawie każdy z nas posługuje się telefonem komórkowym lub tabletem. Smartony pełnią rolę miniaturowych komputerów, które zawsze mamy pod ręką. Wysyłamy z nich wiadomości, prowadzimy rozmowy, korzystamy z internetu i wykonujemy zdjęcia. Wszystko czego smartfon potrzebuje do działania, to oczywiście energia elektryczna. Ograniczona pojemność baterii wymaga regularnego ładowania urządzenia. Niestety nie zawsze będziemy mieć dostęp do gniazdka elektrycznego. Wówczas z odsieczą przychodzi power bank. Urządzenie zaprojektowane i stworzone z myślą o magazynowaniu energii elektrycznej, stanowi zapasowe źródło ładowania sprzętu elektronicznego. Uzupełniając zestaw firmowy o dobrej klasy power bank z nadrukiem, mamy pewność że gadżet będzie chętnie użytkowany.

Czym powinien charakteryzować się dobry power bank?

  • pojemność min. 10 000 mAh – pozwala na 3 – 4 pełne naładowania baterii telefonu,
  • gniazdo szybkiego ładowania,
  • wskaźnik poziomu naładowania akumulatora.

Inne możliwości

Wyżej wymieniony wariant można określić jako klasyczny, najczęściej pojawiający się w przypadku kompletowania zestawu reklamowego z notesem. Możliwości personalizacji są jednak nieograniczone. Tego typu zestaw może zawierać również rozmaite inne gadżety, jednym z zyskujących popularność, jest pendrive z logo. W dzisiejszych czasach coraz większa gama informacji przesyłana jest przy zastosowaniu tzw. chmur, nic jednak nie zastąpi tradycyjnego nośnika, który pozwoli na odtworzenie danych niezależnie od obecności sieci. Ciekawym gadżetem są też rozgałęźniki USB – dzięki niemu nigdy nie będziesz zaskoczony, gdy klient będzie potrzebował ładowarki do konkretnego telefonu. Do takich zestawów można dołączyć również klasyczne gadżety reklamowe – firmowy kubek, smycz, czy nawet słodycze.

Jeśli masz pytania – skorzystaj z formularza kontaktowego i stwórz swój zestaw!