Wyświetlanie 1–100 z 148 wyników

Show

Personalizowane kalendarze książkowe

Wbrew powszechnej digitalizacji kalendarze książkowe nadal cieszą się ogromną popularnością. Są poręczne, bardzo funkcjonalne i stanowią stylowy gadżet.

Kalendarze książkowe to mnogość wzorów, kolorów, formatów oraz materiałów, z których zostały wykonane. Wśród tych kalendarzy wyróżniamy modele z układem dziennym oraz tygodniowym. Kalendarze z układem dziennym doskonale sprawdzają się w przypadku osób, które tworzą check-listy lub różnego rodzaju szczegółowe notatki, np. podczas spotkań biznesowych. Modele z układem tygodniowym to propozycja dla tych, którzy zadania do wykonania zapisują hasłowo, a obraz całego tygodnia ułatwia im planowanie kolejnych przedsięwzięć.
Kalendarze książkowe od lat wybierane są na upominek dla Klientów oraz Pracowników. Dzięki możliwości personalizacji stają się nie tylko praktycznym gadżetem, ale także całoroczną wizytówką firmy oraz sposobem na wyrażanie wizji, misji i wartości reprezentowanych przez firmę.

Kalendarze książkowe – lubiany i oczekiwany upominek firmowy 

Personalizowane kalendarze książkowe pomagają w budowaniu relacji biznesowych. Gdy kalendarz jest używany przez cały rok, nadrukowana nazwa firmy pozostaje w świadomości odbiorcy przez cały czas i daje efekty w postaci powtarzającej się współpracy, czy nowych zamówień. Taki upominek od firmy jest miłym i wręcz oczekiwanym prezentem. Na co dzień używane, przez wyselekcjonowane grono odbiorców, kalendarze książkowe budują pozytywne skojarzenia z marką, bo są wielofunkcyjnym i użytecznym gadżetem do codziennej pracy w biurze. 

Kalendarze książkowe firmowe wysyłają sygnał do osoby obdarowanej, że firma, która je wydała, troszczy się o klienta, w profesjonalny sposób. Osoby, które, otrzymają taki prezent, odbierają markę jako użyteczną i wartościową. Gdy kalendarze książkowe z logo są codziennie używane, nazwa firmy, trwale lokuje się w świadomości użytkownika. Graficzne powiązane logo z produktami lub usługami firmy, w czasach postępującej digitalizacji, jest dobrym sposobem na przyspieszenie zakupów. Taki gadżet pomaga w budowaniu głębokiej świadomości marki.

Nadruki z danymi kontaktowymi umożliwiają szybki kontakt. Kiedy klient potrzebuje skorzystać z usług firmy lub złożyć zamówienie, dane kontaktowe ma pod ręką, co ułatwia nawiązanie szybkiego kontaktu i zachęca do podtrzymania współpracy.

Eleganckie kalendarze książkowe, to najlepsza wizytówka firmy. Trwałość zapewniają różne rodzaje oprawy imitujące: skórę, zamsz, lub jeans, płótno, metal naturalne włókna juty, a nawet korek. Oprawa ze skrawków skórzanych pozyskiwanych w procesie recyklingu powoduje, że nie ma dwóch takich samych okładek. Unikalność opraw szytych zapewniają nowoczesne technologie produkcji, ponieważ posiadają atesty jakościowe i eko, a do produkcji używają materiałów odzyskanych w procesie recyklingu. 

Wraz z wprowadzeniem smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych, wiele osób przeniosło swoje codzienne planowanie i harmonogramy na aplikacje i narzędzia do zarządzania czasem online. Z powodu smart technologii tanie kalendarze książkowe są dostępne w atrakcyjnych cenach i unikalnych wzorach. 

Mnóstwo osób notuje ręcznie informacje ze zebrań, czy meetingów biznesowych online. W trakcie spotkania online nie da się pisać na komputerze, a więc podręczny kalendarz jest najlepszym asystentem i pełni funkcję notatnika służbowego. Nic tak dobrze nie ćwiczy pamięci, jak pisanie ręczne. Podczas pisania angażujemy wiele zmysłów, takich jak wzrok, dotyk i zmysł ruchu. Ta aktywność pomaga w skutecznym zakodowaniu informacji w pamięci. Osoby, które zapisują notatki, wszystko pamiętają i znacznie lepiej sobie radzą w codziennej pracy. 

Kalendarze książkowe – wielofunkcyjny asystent biurowy 

Kalendarze książkowe tygodniowe pomagają w wykonywaniu czynności służbowych w sposób efektywny.  Można wygodnie planować zadania, spotkania i inne wydarzenia, co ułatwia pracę i pozwala krok po kroku, na skutecznie realizowanie celów biznesowych.

Dzięki podziałowi na tygodnie można ustawiać hierarchię zadań i przypisywać terminy. Wszystko po to, aby ułatwić zarządzanie czasem i koncentrację na zadaniach.

W układzie tygodniowym tygodniowe można planować projekty długoterminowe i układać harmonogram prac, w rozbiciu na poszczególne tygodnie. Jest to przydane w celu weryfikacji postępów prac, zapewnienia zasobów i planowaniu kolejnych etapów.

Kalendarze książkowe personalizowane w ułatwiają pracę w biurze: wklejki w różnych formatach, mapy, formularze, gumki podtrzymujące okładki w różnym kolorze, perforowane narożniki, kieszonki na długopis czy wizytówkę, przeszycia różnego rodzaju, różne rodzaje zapięcia, to tylko niektóre praktyczne funkcje, przydatne na co dzień.

Najpopularniejszy gadżet firmowy można personalizować w dowolny sposób. Bogactwo opraw, niepowtarzalne wzory, ciekawe zestawy kolorystyczne powodują, że można wybrać jedyny w swoim rodzaju unikalny design, a kalendarz przez cały rok, będzie prezentował się stylowo i w eleganckim stylu eksponować logo i nazwę firmy. 

Cała paleta kolorystyczna, od klasycznego koloru czarnego przez granatowy, fuksję, brodo, pomarańcz, żółty, biały, zielony, niebieski i wiele innych, łączenia kolorów, przeszycia, wstawki, złocenia, srebrzenia, czy wzory, to tylko niektóre możliwości, które pozwolą nadać indywidualny charakter kalendarzowi, aby wyrazić dynamikę firmy. 

Dodatki w postaci nasion jabłka, sosny, roślin polnych czy miododajnych albo kwiatów, umiejscowione w okładce, subtelnie skierują myśli obdarowanych w stronę środowiska naturalnego, dając znać, że dla firmy sprawy środowiska naturalnego są ważne. 

Wszystkie, nawet najdrobniejsze, elementy kalendarzy mają na celu wzmocnienie wizerunku marki, budowanie więzi z klientami i przyczynianie się do sukcesu firmy, w dodatku jest to najbardziej oczekiwany gadżet firmowy, a więc to bardzo skuteczna forma reklamy, która jest w dodatku bardzo lubiana.

W tej kategorii znajdziesz:

Back to Top