Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

535 202 585

Kontakt

O Nas

Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorcami z całego kraju, dostarczając im kalendarze dla firm. Naszymi odbiorcami są korporacje, duże i średnie firmy, a także instytucje. Każdy produkt dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. W ofercie Świata Kalendarzy znajduje się obecnie ponad 150 gustownych modeli kalendarzy, wykonanych z trwałych materiałów najwyższej jakości. Zaplecze techniczne pozwala nam zrealizować również praktycznie każdy projekt indywidualny.

Zamówienia realizujemy tak, by nasi Klienci mogli oszczędzić czas, finanse i energię, potrzebną do innych projektów. Na życzenie zapewniamy pakowanie i wysyłkę kalendarzy do odbiorców (np. kontrahentów, współpracowników i klientów Zamawiającego), a nawet obsługujemy ewentualne zwroty. Rola Klienta może zatem ograniczyć się tylko do wysłania zapytania ofertowego i zaakceptowania projektu – wszystkie pozostałe sprawy związane z kalendarzami możemy przejąć na siebie.

W ofercie Świata Kalendarzy znajdują się kalendarze książkowe, kalendarze plakatowe, kalendarze wieloplanszowe, kalendarze biurkowe oraz kalendarze trójdzielne. W zależności od oczekiwań proponujemy Klientom bądź personalizację produktów z naszej oferty handlowej, bądź też stworzenie kalendarza autorskiego, czyli całego projektu na indywidualne zamówienie. W przypadku kalendarzy autorskich możliwości personalizacji są niemal nieograniczone.