Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Show

Kalendarze książkowe autorskie

Konieczność wyróżniania się to jedna z podstawowych zasad marketingu. Dlatego poza gotowymi, uniwersalnymi modelami kalendarzy książkowych, oferujemy możliwość zamówienia autorskiego projektu. Jest to doskonały sposób na stworzenie unikatowej, całorocznej wizytówki firmy, która towarzyszy Klientom i Pracownikom każdego dnia, przypominając im o wizji, misji i wartościach przedsiębiorstwa.

Kalendarze książkowe na indywidualne zamówienie

W indywidualnych projektach stawiamy na unikatowe oprawy. Do wyboru oferujemy m.in. eleganckie oprawy wykonane ze skóry lub z materiału skóropodobnego, matowe lub błyszczące, stworzone na wzór aluminium lub z ozdobnym szyciem. Ilość możliwości jest nieograniczona.
Przy tworzeniu autorskich projektów Klient dokonuje również wyboru papieru, różnych dodatków, a także sposobów personalizacji kalendarza. Autorski projekt kalendarza jest niczym garnitur szyty na miarę – idealnie dopasowany do przekazu firmy.

Kalendarze autorskie jako gadżet reklamowy

Jednym z najbardziej pożądanych przez Klientów i Kontrahentów gadżetów reklamowych są kalendarze. Indywidualny projekt takiego terminarza pozwoli Państwu na zawarcie subtelnej i skutecznej reklamy, która zawsze będzie w zasięgu wzroku Państwa usługobiorców i osób, które mają z nimi styczność w życiu codziennym i zawodowym. Zakres reklamy uzależniony jest tylko i wyłącznie od Państwa potrzeb. Kalendarze książkowe autorskie są bardzo użytecznym i eleganckim upominkiem, co dodatkowo przyczyni się do zwiększenia poziomu zadowolenia Państwa Klientów/Kontrahentów ze współpracy z Waszą firmą. A jak wiadomo, stopień lojalności wobec danej marki warunkuje chęć i częstotliwość korzystania z jej usług. Inwestycja w autorskie kalendarze zwróci się więc podwójnie, w postaci korzyści materialnych i niematerialnych.

Kalendarze książkowe autorskie – nie tylko dla firm

Możliwość personalizacji kalendarzy książkowych kierujemy nie tylko do firm i korporacji. Z takiego udogodnienia równie często korzystają osoby, które łączy wspólna pasja, droga zawodowa czy też słabość do pięknie wyglądających przedmiotów codziennego użytku. Tworzymy unikalne kalendarze książkowe dla nauczycieli, uczelni, fundacji, freelancerów oraz osób zrzeszonych w różnych stowarzyszeniach czy kołach zainteresowań. Jesteśmy otwarci na realizację nieszablonowych pomysłów i z przyjemnością doradzimy Państwu, co zrobić, by terminarz nie tylko cieszył oko, ale również odznaczał się funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem drukarskim i introligatorskim i wspieramy naszych Klientów wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji zamówienia.

Back to Top