Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show

Kalendarze trójdzielne na zamówienie

Wśród kalendarzy ściennych najpopularniejszym formatem jest kalendarz trójdzielny. Stanowi nieodzowny element biurowego pejzażu, często spotykany w przychodniach, sklepach, magazynach oraz w sekretariatach prywatnych i państwowych instytucji.
Elementem, który wyróżnia go na tle innych ściennych formatów jest obecność trzech kalendariów z kartkami do zrywania. Taka struktura kalendarza sprzyja planowaniu kwartalnemu. Drobnym, a jednocześnie bardzo praktycznym elementem kalendarza trójdzielnego jest przesuwne okienko, które służy oznaczeniu bieżącego dnia.
Kalendarz ten posiada dużą powierzchnię główki i pleców, przez co jest popularnym gadżetem reklamowym. Firmy chętnie decydują się na promowanie własnej działalności za pomocą kalendarza trójdzielnego również ze względu na stosunkowo niskie koszty związane z jego zaprojektowaniem i produkcją.

Kalendarze trójdzielne z logo firmy jako skuteczne narzędzie promocyjne

Kalendarze trójdzielne z logo firmy są świetnym narzędziem reklamowym i za ich wykorzystaniem w tej roli przemawia nie tylko atrakcyjna cena. Po pierwsze, kalendarze ścienne trójdzielne są praktycznym przedmiotem codziennego użytku, który towarzyszy odbiorcy przez cały rok, co pozwala na długotrwałą ekspozycję marki w obiektach zewnętrznych. Po drugie, umieszczając logo firmy na kalendarzu, tworzymy subtelne, ale skuteczne przypomnienie o naszej obecności w życiu klienta. Dodatkowo kalendarze trójdzielne oferują wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie informacji o produktach, usługach lub promocjach, co umożliwia skuteczną komunikację z odbiorcami. Kolejnym atutem jest fakt, że kalendarze trójdzielne często znajdują się w biurach lub domach, co oznacza, że są widoczne dla odwiedzających, pracowników lub członków rodziny, co zwiększa zasięg reklamy. Wreszcie, kalendarze trójdzielne z logo firmy mogą być również rozdawane jako prezenty korporacyjne, co buduje więź z pracownikami/ klientami i wspiera lojalność wobec marki.

Kalendarze trójdzielne na zamówienie – jak powstają?

Możemy zaoferować Państwu efektowne i tanie kalendarze trójdzielne na zamówienie. Proces tworzenia takiego produktu obejmuje kilka etapów. Pierwszym z nim jest dokładne rozpoznanie potrzeb klienta i określenie celu marketingowego, jaki kalendarz trójdzielny ma spełniać. Na podstawie informacji zebranych od inwestora tworzymy projekt graficzny kalendarza, uwzględniając logo firmy, preferowane kolory i inne elementy graficzne. Kiedy projekt zostanie zatwierdzony przez klienta, przechodzimy do etapu produkcji.

Na początku przygotowujemy drukowane arkusze z trzema sekcjami kalendarza. Każda sekcja reprezentuje oddzielne miesiące, a ich ustawienie pozwala na łatwe śledzenie dat w trakcie całego roku. Następnie drukujemy projekt graficzny na arkuszach, troszcząc się o jak najwyższą jakość wydruku i prawidłowe odwzorowanie kolorów i detali. Na tym etapie umieszczamy również logo firmy i inne materiały reklamowe w odpowiednich miejscach na kalendarzu. Dbamy przy tym o widoczność i czytelność wspomnianych wyżej elementów.

Kiedy drukowanie zostanie zakończone, przechodzimy do etapu obróbki i wykończenia kalendarzy. Tniemy arkusze na odpowiednie rozmiary, składamy poszczególne sekcje i kompletujemy je w trójdzielny format. Na koniec sprawdzamy, czy wszystkie elementy są dobrze dopasowane i czy kalendarz jest w pełni funkcjonalny. Ostatnim etapem jest pakowanie i wysyłka kalendarzy do klientów. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie kalendarzy podczas pakowania, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu. Możemy dostarczyć zamówienie klientowi w opakowaniach zbiorczych lub rozesłać kalendarze bezpośrednio do różnych lokalizacji.

W sprzedaży mamy także kalendarze jednodzielne i kalendarze czterodzielne. Zapraszamy po najtańsze kalendarze trójdzielne w sieci!

Back to Top