Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Show

Kalendarze ścienne

Kalendarz ścienny to bardzo użyteczny gadżet, który gości niemalże w każdym biurze, czy domu. Dzięki niemu łatwiej odliczać dni do urlopu i do ważnych wydarzeń w naszym życiu zawodowym lub prywatnym. Kalendarz ten pozwala szybko zorientować się, „jaki mamy dziś dzień”, a ponadto może stanowić element dekoracyjny wnętrza.
Z punktu widzenia firmy kalendarz ścienny to możliwość całorocznego promowania marki. Taki kalendarz jest nośnikiem logo, zapewnia szybki dostęp do danych kontaktowych firmy, często zawierając też zdjęcia lub grafiki nawiązujące bezpośrednio do działalności firmy. To doskonały upominek dla Klientów oraz sprawdzony sposób na budowanie świadomości marki.

Personalizowane kalendarze ścienne dla Firm 

Jeśli zamawiasz kalendarze na ścianę dla firm, to wiesz, że każdy dzień to szansa na zrobienie dobrego wrażenia. Czyń to stylowo i efektywnie. Kalendarz to okazja do brandingu marki i budowania trwałych relacji z klientami i pracownikami. 

Do wyboru są następujące kalendarze ścienne na zamówienie:

Personalizowane kalendarze ścienne to sprawdzony sposób na skuteczny marketing. Dzięki dużemu rozmiarowi, kalendarze A3 oraz XXL są idealnym miejscem do wydrukowania wysokiej jakości zdjęć, czy firmowych projektów. Każda strona daje możliwość prezentacji różnych aspektów biznesu, nowych produktów, zespołu lub realizacji kontraktów firmowych. Kalendarze trójdzielne Lux dają możliwość personalizacji nie tylko treści, ale również wyglądu całego kalendarza. Można zaprojektować tło, które będzie wpisywać się w system identyfikacji wizualnej firmy, dołączyć logo firmy, motto lub hasła reklamowe. Kalendarz trójdzielny Eko to całoroczne narzędzie marketingowe dla firm, które pragną podkreślić swoje zaangażowanie w ochronę środowiska. Możliwość wydruku w pełnym kolorze na główce i plecach na kalendarzu jednodzielnym Lux i czterodzielnym Plus pozwala na stworzenie efektownego projektu, który reprezentuje markę. Czytelne dane kontaktowe kalendarzu ułatwiają szybki kontakt i pomagają w zdobywaniu kolejnych zamówień przez 365 dni w roku, zwłaszcza jeśli są duże i umieszczone na dole kalendarza. 

Kalendarze ścienne na zamówienie

Kalendarze ścienne na zamówienie to sprawdzony sposób na skuteczny branding marki 365 dni w roku. Duże kalendarze ścienne są nie tylko funkcjonalne, ale także efektywne jako narzędzie wizerunkowe. Kalendarze są używane przez cały rok, co oznacza, że eksponowana marka jest na widoku przez 365 dni. Codzienne oglądanie, kalendarza przez klientów, zwiększa świadomość marki. Po roku czasu marka jest w pamięci klientów na trwale, na zawsze. Dostarczanie klientom kalendarzy jako upominków pomaga w budowaniu i utrzymaniu relacji. Oryginalne kalendarze ścienne sprawiają, że firma marka dociera do szerokiej publiczności. Kalendarze na ścianę to nie tylko praktyczne narzędzie marketingowe, ale także skuteczny sposób na promowanie firmy. Duża przestrzeń kalendarzy ściennych umożliwia personalizację, to idealne miejsce do umieszczenia logotypów firmy, kolorowych zdjęć produktów, czy nawet aktualnych przekazów marketingowych. 

Back to Top