Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show

Ekologiczne zestawy upominkowe – innowacyjne gadżety do biura

Eko zestawy upominkowe są symbolem nowoczesnej odpowiedzialności biznesowej. Ekologiczne prezenty są zarówno użyteczne, jak i zgodne z wartościami zrównoważonego rozwoju. Dzięki takim gadżetom firmy mogą skutecznie budować eko wizerunek w oczach Klientów i Pracowników.

W środku obdarowani znajdą gadżety, które łączą innowacyjność z ekologią. Ekologiczne notatniki wykonane z recyklingowanego papieru, przez powerbanki i głośniki bluetooth z materiałów biodegradowalnych, po ładowarki indukcyjne redukujące potrzebę używania przewodów. Wszystkie te produkty pomogą w pracy biurowej przez długi czas.

Zawartość upominków ekologicznych:

  • Możesz wybrać ekologiczny kalendarz lub funkcjonalny ekologiczny notatnik A5, oba stworzone z myślą o środowisku. Oprawione w naturalne materiały, będą codziennie przypominać o wartościach marki.
  • Ładowarka indukcyjna z wejściem DV5V-2 A i wyjściem bezprzewodowym 5 W, doładuje błyskawicznie smartfona, jest również wykonana z myślą o minimalnym wpływie na środowisko. Wymiary 124 × 98 × 98 mm gwarantują, że jest kompaktowa i poręczna.
  • Każdy zestaw oferuje firmom możliwość naniesienia spersonalizowanego nadruku reklamowego przy użyciu druku UV, co pozwala na trwałe i estetyczne przedstawienie logo każdej branży.

Różnica między zestawem ekologicznym 1 i zestawem ekologicznym 2 leży w pojemności baterii głośnika Bluetooth i jego wymiarach. Zestaw ekologiczny 3 różni się od pozostałych obecnością ładowarki indukcyjnej zamiast power banku, co stanowi unowocześnienie w zakresie technologii ładowania i może być atrakcyjne dla osób poszukujących bezprzewodowych rozwiązań.

Oryginalne prezenty VIP – luksus zgodny z naturą dla nowoczesnego biznesu

Umieszczone w minimalistycznym, tekturowym opakowaniu, upominki ekologiczne są nie tylko praktyczne, ale także w pełni zgodne z filozofią zero waste. Wizja opakowania bez użycia tworzyw sztucznych to zarówno estetyczny, jak i świadomy wybór, dla osób, którym zależy na ekologii i zrównoważonym rozwoju, a jednocześnie potrzebują praktycznych asystentów w pracy biurowej.

Dodatkową wartością jest fakt, że każdy element zestawu może być spersonalizowany poprzez druk UV. To otwiera możliwość tworzenia upominków, które nie tylko są praktyczne i piękne, ale także noszą silne przesłanie marki, które jest widoczne, ale przekazane w subtelny i elegancki sposób.

Zwiększająca się świadomość ekologiczna niesie ze sobą nową kulturę korporacyjnych upominków. Eko zestawy upominkowe, o których mowa, to kwintesencja tej filozofii. Wybierając prezenty VIP, które są luksusowe i jednocześnie przyjazne dla planety Ziemia, zamawiający wyróżnią się na tle konkurencji. Opakowanie tekturowe jest nie tylko praktyczne i chroni zawartość, ale także podkreśla wartości brandów, szacunek dla natury i poparcie dla zrównoważonej produkcji.

Minimalistyczne podejście do designu tych zestawów nie jest przypadkowe. Wzornictwo skupia się na naturalności i prostocie, która rezonuje z ideą minimalizmu. Zestawy wpisują się w trend cichy luksus. Tekturowe opakowania, recyklingu, są tu nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Zamów już dzisiaj ekologiczne prezenty i zrób wrażenie na kontrahentach i klientach!

Sprawdź również standardowe zestawy upominkowe dostępne w naszej ofercie!

Back to Top