Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Show

Notesy ekologiczne

Czy przywiązanie firmy do ekologii jest faktyczne, czy stanowi tylko chwyt marketingowy? O tym świadczy każda podejmowana decyzja, nawet ta najmniejsza. Warto mieć to na uwadze również podczas wybierania firmowych notesów.
Jeśli firma chętnie podkreśla, że jest przyjazna naturze, gadżety również powinny nawiązywać do tych wartości, w przeciwnym razie firma może utrafić wiarygodność i zostać posądzona o hipokryzję.
Na szczęście notesy ekologiczne są nie tylko praktyczne, ale także piękne, unikatowe i stworzone z materiałów, które są przyjazne Matce Naturze.

Notesy ekologiczne z wysokiej jakości papieru

Notesy eko są z papieru, który posiada certyfikat Forest Stewardship Council (Rada ds. Zarządzania Lasami). FSC jest międzynarodową organizacją non-profit, która promuje odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami. Certyfikat FSC na produkcie oznacza, że surowce użyte do jego produkcji pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, które zapewniają środowiskowe, społeczne i gospodarcze korzyści. Certyfikat FSC zapewnia, że drewno użyte do produkcji papieru pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, co obejmuje ochronę siedlisk dzikiej przyrody, zapobieganie nielegalnej wycince drzew, oraz szereg praktyk sprzyjających ochronie środowiska.  Certyfikat FSC to ważny krok w kierunku ekologicznej odpowiedzialności. 

Notesy Eko – dostępne kolory

Każdy eko notes ma papier w przyjemnym kolorze jabłkowym. Jest to jasny, delikatny zielony kolor przypominający kolor młodych jabłek. Notesy eko mają oprawę, w kolorach występujących naturalnie na planecie Ziemia: granatowy, beżowy, czarny, brąz, kobalt, srebrny, ciepły brąz, szafran, ceglasty, szafirowy, zieleń trawy, grafitowy. Dostępne są również oprawy o strukturze przypominającej ziarnistość kawy, kukurydzę, błękit oceanu, oraz świeżość cytrusów. Notes ekologiczny został zaprojektowany w formie klasycznego notesu do codziennych notatek. Wszyta zakładka, w formie wstążki, ułatwia organizację dnia lub tygodnia. Dostępne modele mają linie albo kratkę oraz praktyczną gumkę trzymającą okładki notesu razem. Eko notes jest pakowany po 40 sztuk w kartony biodegradowalne, pochodzące z recyklingu. Notes eko jest produkowany lokalnie. Produkty wykonane lokalnie mają mniejszy ślad węglowy, ponieważ nie są transportowane na długie dystanse. Notes ekologiczny jest trwały i może być używany przez długi czas, dzięki szytej oprawie. Oprawa szyta wydłuża czas użytkowania notesu. Notes ekologiczny to idealny gadżet wspierający wizerunek Państwa firmy, jako firmy przyjaznej środowisku.

Sprawdź również:

Back to Top