Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Show

Growbook kalendarze

Wśród kalendarzy książkowych eko na szczególną uwagę zasługuje tzw. growbook. Growbook to kalendarz z niezwykłą okładką – okładką, w której zostały ukryte nasiona. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych oraz nasiona sosny, kwiatów polnych, jabłka lub niezapominajki. Do każdego kalendarza dołączona jest instrukcja sadzenia nasion.
UWAGA! Zamów 100 sztuk kalendarzy z linii growbook, a my posadzimy drzewo. To taki nasz ukłon w stronę natury.

Eko kalendarz z nasionami

Kalendarze książkowe to najbardziej elegancki typ kalendarza, który cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza jako codzienne narzędzie pracy w firmach, urzędach czy korporacjach. Growbook kalendarz ma oprawę szytą, to daje pewność, że przez cały rok codziennego użytkowania kalendarz będzie schludną wizytówką firmy, a tłoczone logo będzie zawsze elegancko wyeksponowane na okładce. 

Poręczna forma, w kształcie książki, jest bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu do rezerwacji terminów w usługach, takich jak fryzjer czy kosmetyczka. Formaty od niewielkiego A6, przez zeszytowy A5, klasyczny B5, czy największy A4 oferują mnóstwo miejsca do pisania. Notatki ze spotkania służbowego, konferencji czy ważne daty, można robić w układzie dziennym lub tygodniowym, dzięki temu czytelność jest większa.

Planowanie międzynarodowych spotkań online ułatwia kalendarium w pięciu językach: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim.

Dzięki możliwości indywidualizacji oraz personalizacji growbook kalendarz jest nie tylko praktycznym gadżetem, ale także całoroczną wizytówką firmy, oraz sposobem na wyrażanie wizji, misji i wartości reprezentowanych przez firmy. 

Może być także nowoczesnym eko gadżetem, upominkiem dla klientów, który pozytywnie zaskoczy i na długo pozostanie w pamięci lub praktycznym narzędziem do planowania i organizacji działań w codziennej pracy.

Kalendarz z nasionami do samodzielnego sadzenia

W kategorii kalendarz z nasionami dostępne są następujące produkty: 

Growbook™ to wyjątkowy kalendarz, który zawiera nasiona. Nasiona są wkomponowane bezpośrednio w okładkę lub dołączone w drewnianej zawieszce na gumce. Każdy kalendarz daje możliwość wyboru rodzaju nasion, drzew, czy kwiatów, w zależności od indywidualnych preferencji.

Growbook™ to nie tylko codzienny kalendarz, to mini przewodnik po świecie roślin. Do każdego egzemplarza dołączonego jest szczegółowa instrukcja sadzenia, która zachęca do pierwszych prób z ogrodnictwem. Growbook™ to ciekawy pomysł na pomysł dla osób, które chcą spróbować samodzielnie wprowadzić odrobinę zieleni do życia.

Kalendarze wykonane są z papierów certyfikowanych FSC:

  • Papier pochodzący w 100% z recyklingu poużytkowego, z czego 5%, to pozostałości po produkcji kawy, trawy, jabłek, czy bawełny.
  • Papier o kremowym odcieniu jest gładki w dotyku, z unikalnym dla każdej okładki deseniem.
  • W standardzie okładka oferowana bez foliowania.
  • Growbook™ występuje tylko w okładce piankowej.
  • Materiały na okładce są wykonane z papieru o strukturze przypominającej korę drewna, bambus.

Papier ekologiczny jest wytwarzany z dodatkiem pozostałości po produkcji artykułów spożywczych z cytrusów:

  • Produkty uboczne z cytryny zastępują 15% celulozy, a pozostały skład papieru to: 40% makulatury post-konsumenckiej, oraz 45% pulpy z recyklingu.
  • Growbook™ posiada papier w żółtym odcieniu, który jest gładki w dotyku, widać na nim drobinki kawy/kukurydzy czy trawy.
Back to Top