Wyświetlanie wszystkich wyników: 39

Show

Notesy firmowe

Notes to uniwersalny i praktyczny gadżet – niezastąpiony zawsze wtedy, gdy pojawia się potrzeba zanotowania ważnej informacji, spontanicznej myśli, czy rozrysowania jakiegoś schematu.
Notes to także niezawodny sposób na promocję firmy. Doskonale sprawdza się jako upominek podczas eventów, dni otwartych, ale także jako prezent świąteczny lub noworoczny dla Klientów i Pracowników.
Notes może zostać wykonany na podstawie autorskiego projektu, który w pełni będzie nawiązywał do działalności firmy poprzez personalizację zarówno okładki, jak i kartek notesu – sprawdź nasze notesy autorskie. W naszej ofercie znajdują się także gotowe notesy, uniwersalne projekty z możliwością personalizacji okładki poprzez umieszczenie na niej logo lub nadruku.
Dysponujemy również specjalnymi projektami eko oraz modelami VIP – bo gadżet powinien być nie tylko piękny, ale również użyteczny.

Notesy firmowe z logo – skuteczne marketingowo

Notatniki reklamowe są dostępne w różnych formatach od mini notatników, które można włożyć do torebki, po duże, w formacie A4. Oferujemy notesy eko, które są wykonane z materiałów recyklingowanych. Notesy z logo firmy to doskonały gadżet reklamowy dla firm, które zwracają uwagę na ochronę środowiska i promują oszczędzanie energii i zasobów Ziemi. Notesy mają papier chamois, kamienny lub bezchlorowy.Chlor jest używany do bielenia papieru, ale jest to szkodliwe dla środowiska, ponieważ wytwarza toksyczne związki. Bezchlorowy papier jest przyjazny dla człowieka i środowiska. Notatniki firmowe mają papier bardzo przyjemny w dotyku i wytrzymały. Może być zapisywany po obu stronach, bez obaw o widoczność treści z drugiej strony. Miękkość i gładkość powierzchni papieru sprawia, że, jest bardzo przyjemny w dotyku i wygodny do pisania. Jest także matowy, co gwarantuje komfort pisania długopisem, ołówkiem czy markerem. Notesy z logo mają papier z certyfikatem FSC. Rada ds. Zarządzania Lasami (FSC) jest międzynarodową organizacją non-profit, która promuje odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami. Certyfikat FSC potwierdza, że surowce użyte do jego produkcji pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych lasów. Notesy to idealny gadżet wspierający wizerunek firmy, jako prowadzącej proekologiczne działania i przyjaznej dla środowiska. Jeśli działania firmy kierują się w stronę ekologii i zrównoważonego rozwoju to notesy firmowe z logo będą wyrażać eko wartości.

Notesy reklamowe z logo – praktyczne i piękne

Notesy z logo firmy są tylko praktyczne, ale również atrakcyjne wizerunkowo. Oferta notesów obejmuje różne style okładek, kolory i materiały, które mogą pasować do wizerunku każdej branży. Notes jako narzędzie marketingowe, będzie prezentował firmę jako elegancką i skuteczną.  Do wyboru jest 39 wzorów od klasycznych biurowych przez projekty autorskie z printem metalicznym, aż po motywy kwiatowe z ogrodu Eden. Są także okładki jednokolorowe, matowe, w wielu odcieniach, okładki z tłoczonymi motywami kwiatów, wzorami architektonicznymi, czy sztuka z okresu Art déco, a także geometryczne zdobienia. Jeśli oczekujesz czegoś więcej, dla klientów VIP możemy zrobić notesy z logo wg autorskiego projektu. 

Back to Top