Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Show

Notesy personalizowane autorskie

Notes autorski to gadżet stworzony na podstawie unikatowego projektu. Łączy w sobie oryginalny design i funkcjonalność. Sprzyja tworzeniu odręcznych notatek, spontanicznemu zapisywaniu pomysłów, a mnogość formatów sprawia, że mieści się w każdej aktówce, torebce, czy plecaku.
Autorski notes to sprawdzona metoda na promocję marki. Tutaj każdy element może zostać zaprojektowany tak, aby nawiązywał do działalności przedsiębiorstwa. Taki notes to całoroczna wizytówka firmy, która komunikuje światu swoją wizję, misję i wartości.

Notesy personalizowane –  nieograniczone możliwości autoprezentacji marki osobistej i wszystkich branż

Autorski notes personalizowany otwiera możliwości przed markami osobistymi oraz przedsiębiorstwami z różnych dziedzin, na kreatywne prezentacje wizerunku. Nieograniczony potencjał w autoprezentacji za pośrednictwem notesu sprawia, że: Sky is the limit. W tej kategorii zrealizować można każdy kreatywny pomysł na notesy firmowe i osobiste.

Indywidualne możliwości ustaleń, każdego aspektu notesu otwierają szeroką drogę do personalizacji. Od rodzaju papieru, poprzez układ tygodniowy, aż po akcesoria: kapitałka, tasiemka, gumka, uchwyt, blaszka, długopis, a nawet projekt opakowania na prezent dla klientów VIP. Taki poziom personalizacji sprawia, że każda marka istniejąca na rynku może w pełni zaprezentować swoją oryginalność.

Notesy reklamowe –  elastyczność w komunikacji i prezentacji graficznej w biznesie

Wykorzystanie różnych kolorów, papieru, czcionek i grafik umożliwia markom utworzenie produktu, który będzie spójny z firmową lub osobistą identyfikacją wizualną. Nieograniczona ekspresja wizualna, która jest możliwa w tych notesach reklamowych, pozwala na pokazanie osobowości każdego brandu.

Notesy firmowe to także komunikacja wartości firmowych. Poprzez możliwość wyboru spośród wielu materiałów, np. papieru z recyklingu, dzięki notesom ekologicznym marki mogą eksponować troskę o ochronę środowiska, co jest szczególnie ważne dla branż, które zwracają uwagę na zrównoważony rozwój i ekologię.

Dla osób budujących własną markę osobistą, spersonalizowane notesy są kreatywnym sposobem na pokazanie się od strony profesjonalnej, a także na wyeksponowanie swojej osoby się na tle konkurencji.

Notesy personalizowane mogą być wykorzystywane jako narzędzie pracy, kalendarz, dziennik, planer, lub po prostu miejsce na notatki. Wszechstronność notesów czyni je użytecznym dla szerokiego spektrum odbiorców: od artystów, przez nauczycieli, architektów oraz inżynierów, po menedżerów i właścicieli przedsiębiorstw.

Notesy mogą być także stosowane w kampaniach marketingowych, jako upominki firmowe, narzędzia na targach, czy w ramach materiałów POS (Point of Sale) dla podkreślenia interaktywności marki.

Wszystkie te aspekty pokazują nieskończone możliwości tworzenia, jakie spersonalizowane notesy oferują dla autoprezentacji marki i pomagają w projektowaniu silnego i zapadającego w pamięć przekazu reklamowego.

Sprawdź także notesy gotowe dostępne w naszej ofercie!

Back to Top