Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show

Kalendarze biurkowe z logo

Kalendarz biurkowy to niewielki, ale bardzo praktyczny gadżet. Postawiony w zawsze widocznym miejscu zamienia się w asystenta, który przypomina o ważnych spotkaniach, telefonach, czy wyjściach do kina i teatru.
Kalendarz biurkowy może występować w różnych wersjach, np. w formie piramidki z doklejonym kalendarium albo w wersji na spirali, która daje możliwość prezentacji różnych zdjęć i grafik.
Kalendarz biurkowy zazwyczaj służy jednej osobie, o czym świadczą odręczne notatki na nim umieszczone, czy zakreślenia kolorowymi flamastrami.
To również doskonały pomysł na upominek dla Klientów i Pracowników, którym mały przyjaciel pomaga pamiętać o najważniejszych terminach.

W kategorii dostępne są następujące kalendarze biurkowe piramidki:

Kalendarze biurkowe to podręczne narzędzie do planowania i zarządzania czasem. Łatwiej można monitorować terminy płatności, ważne spotkania, konferencje, czy szkolenia. Dzięki kalendarzom można planować codzienne, tygodniowe lub miesięczne cele. To ułatwia pracę i pilnowanie dat. Kalendarze biurkowe leżące mogą być używane jako podręczne narzędzie do obsługi harmonogramów, osiągania planów firmowych, jak i zadań pojedynczych osób w zespole. 

Kalendarze biurkowe piramidki można łatwo personalizować, dodawać logo, na okładce, stronach kalendarza lub na podstawce. Dzięki temu kalendarz staje się nośnikiem reklam i trafia do świadomości odbiorcy, codziennie, przez cały rok. To bardzo skuteczna forma reklamy.

Kalendarze – najchętniej przyjmowane gadżety reklamowe 

Kalendarze biurkowe reklamowe są rozdawane na targach, konferencjach, wystawach i spotkaniach biznesowych. Jeśli firmy biorą udział w imprezach targowych, można dawać kalendarze jako upominek dla odwiedzających, w zamian za zakupy lub złożenie zamówienia. Warto w ten sposób aktywnie promować swoją działalność i nieustannie dbać o to, by zwiększać grono klientów. Imprezy targowe docierają do ogromnej liczby odbiorców z konkretnej branży, tym samym kalendarze biurkowe ułatwiają, niewielkim kosztem, pozyskiwanie nowych klientów.  

Kalendarze biurkowe z logo są oczekiwanym prezentem według klientów i partnerów biznesowych. Na początku roku lub przed świętami można, podczas spotkania, wręczyć kalendarz jako upominek, taki drobny gest pozwala na zachowanie pozytywnych relacji z osobami, z którymi firma współpracuje. 

arze biurkowe personalizowane mogą służyć także do celów wizerunkowych i sprzedażowych. Pomagają w budowaniu świadomości marki, promują produkty i usługi oraz wspierają tworzenie pozytywnego wizerunku firmy wśród odbiorców. Dla klientów, poszukujących ekonomicznego produktu reklamowego, kalendarz w formie pionowej piramidki z czytelnym kalendarium, to znakomita propozycja, zwłaszcza gdy odbiorcy mają niewiele miejsca. Niewielki gadżet zmieści się na podstawie lampy biurkowej i jest do wyboru w wersji poziomej lub pionowej.

Kalendarz biurkowy – najlepszy asystent w pracy biurowej

Kalendarze biurkowe spiralowane są tak skonstruowane, że można zadrukować każdą kartkę z dwóch stron, dzięki czemu znacząco zwiększa się powierzchnia reklamowa. To propozycja dla firm, które mają dużo produktów, czy usług i chcą dotrzeć do konkretnych klientów z ofertą nowości. Długi czas ekspozycji na biurku gwarantuje, że przekaz reklamowy zostanie zapamiętany przez klientów czy partnerów biznesowych. 

Kalendarze tygodniowe biurkowe są zadrukowane danymi kontaktowymi, co umożliwia szybki kontakt z firmą lub instytucją w razie potrzeby. Kiedy klient lub partner biznesowy potrzebuje skorzystać z usług, lub złożyć zamówienie, dane kontaktowe ma zawsze pod ręką. To praktyczne rozwiązanie bardzo ułatwia kontakty i zachęca do stałej współpracy.

Kalendarze biurkowe dla firm to trwała i skuteczna forma przekazu reklamowego. Każde spojrzenie na kalendarz subtelnie przypomina o pracownikach firmy i pomaga utrwalać pozytywny wizerunek marki w świadomości użytkownika.

Back to Top