Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Show

Eko zestawy upominkowe

Docenianie wieloletnich Pracowników oraz takich, którzy szczególnie przysłużyli się dla rozwoju firmy to bardzo ważny element w procesie budowania i zachowywania pozytywnych relacji. Podobnie jest w przypadku lojalnych Klientów, dzięki którym firma prężnie działa na rynku.
Dobrą okazją ku temu, aby podziękować tym, dzięki którym firma odnosi sukcesy, jest koniec roku – czas refleksji i podsumowań. To w tym okresie najchętniej i najczęściej wręczamy upominki.
W naszej ofercie znajdują się stylowe i praktyczne zestawy upominkowe o różnych wzorach i kolorach, wszystkie elegancko zapakowane.

Firmowe zestawy upominkowe z logo dla klientów

Jeśli szukasz idealnych gadżetów firmowych, to zestawy upominkowe dla firm będą odpowiedzią na marketingowe poszukiwania. Zaprezentuj Energy Set dla dynamicznych profesjonalistów szukających stylu i wydajności w jednym. Zestaw jest nie tylko praktyczny, ale również estetyczny w stylu minimalistycznej elegancji. W pakiecie otrzymasz notes/kalendarz, powerbank oraz rozgałęziacz USB, zapakowane w elegancką obwolutę. Zestawy upominkowe dla klientów oferują wiele korzyści. Zapomnij wyczerpanych bateriach, dzięki powerbankowi o pojemności 4000 mAh. Dwa porty USB pozwolą na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Czterostopniowy wskaźnik naładowania na bieżąco monitoruje stan baterii. Solidna konstrukcja oraz atrakcyjny design sprawiają, że powerbank to nie tylko praktyczne urządzenie, ale również modny dodatek. Rozgałęziacz USB jest odpowiedzią na potrzeby firmowe. Cztery porty (USB, Micro USB, USB C, Lightning) zapewniają kompatybilność z wieloma urządzeniami biurowymi. Zawsze będziesz gotowy do pracy, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Zorganizuj każdy dzień z eleganckim notesem/kalendarzem w formacie A5. Wybierz ulubioną okładkę ze wzornika i typ kartki (linia/kratka/czysta), który najbardziej odpowiada biznesowym potrzebom. Energy Set to więcej niż upominek firmowy z logo, to zestaw narzędzi korporacyjnych, które pomogą Twojej firmie w osiąganiu marketingowych celów. Podkreśl firmowy profesjonalizm i wybierz Zestawy upominkowe dla firm w kolorze granatowym, czarnym czerwonymi i białym, zamów już dziś!

Ekologiczne i nowoczesne zestawy upominkowe dla firm z logo

Chcesz podkreślić ekologiczne podejście Twojego biznesu? Chcesz kupić praktyczne i użyteczne zestawy upominkowe dla pracowników? A może chcesz kupić zestawy upominkowe dla klientów podkreślające, że Twoja Firma jest przyjazna naturze? Możesz mieć to wszystko w jednym zestawie! Zestawy ekologiczne zostały stworzone z myślą o firmach, które szukają stylu, funkcjonalności i odpowiedzialności za środowisko. Zestaw ekologiczny to odpowiedź na biznesowe potrzeby, ale także sposób na wyrażenie zaangażowania w ochronę planety Ziemia. Zestawy upominkowe dla firm oferują wiele korzyści: Notes/Kalendarz w formacie A5 jest wykonany z materiałów recyklingowanych. Do pisania pomysłów i planów, które pomogą Twojej firmie rosnąć w sposób zrównoważony. Dzięki ładowarce indukcyjnej, urządzenia firmowe zawsze będą gotowe do działania np. podczas konferencji, czy spotkań służbowych. Wygodne, bezprzewodowe ładowanie o mocy 5W sprawi, że nigdy więcej nie trzeba będzie szukać kabli. Dzięki kompaktowym wymiarom 124 × 98 × 98 mm ładowarka indukcyjna jest idealnym towarzyszem dla profesjonalistów w

biznesie. Ekologiczny notes i eko gadżety elektroniczne są umieszczone w eleganckim, tekturowym zestawie upominkowym, wykonanym z recyklingowanych papierów i tektury. Eleganckie opakowanie na gadżety firmowe robi krok w kierunku zrównoważonej przyszłości opierającej się na materiałach przetworzonych. Zestaw Ekologiczny to więcej niż zestaw gadżetów firmowych, to świadomy wybór na rzecz ekologicznego stylu życia. Wyróżnij firmę na tle konkurencji, wybierając zestawy upominkowe dla klientów, które nie tylko wyglądają świetnie, są niezwykle praktyczne i szanują planetę Ziemia. Mały krok może zrobić dużą różnicę. Zainwestuj w ekologiczną przyszłość, wybierz Zestaw Ekologiczny

Back to Top