Piękny i Inny – Stwórz niepowtarzalny kalendarz książkowy

Opublikowany przez:
Poznaj książkowe kalendarze autorskie

 

Kalendarz książkowy to jeden z najbardziej praktycznych przedmiotów życia codziennego. Niezastąpiony tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym. W większości przypadków posługujemy się kalendarzami książkowymi w standardowych wydaniach. Powtarzalne wykonanie okładek, ubogi wybór ich kolorów i brak zdecydowanych akcentów, będących wyróżnikami kalendarza. A wcale tak nie musi być.

Alternatywą są autorskie kalendarze książkowe. Produkty, którym można nadać niepowtarzalny wygląd i cieszyć się najwyższą jakością produkcji.


Czym są kalendarze książkowe?

Są to kalendarze w różnych formatach, do wyboru z kalendarium dziennym lub tygodniowym. To co odróżnia je od gotowych kalendarzy z magazynowej półki, to możliwość szerokiej indywidualizacji. Indywidualizacją nazywamy zmianę wyglądu okładki, a także dodawanie do niej pewnych elementów upiększających. To właśnie subtelne detale mają największy wpływ na wygląd kalendarza, czyniąc z niego obiekt pożądania, praktyczny gadżet i fantastyczny upominek reklamowy. 

Realizujemy zamówienia na książkowe kalendarze autorskie, których wygląd mogą Państwo dowolnie kreować. 

 

Dlaczego warto zamówić książkowe kalendarze autorskie?

Najpiękniejszy na rynku

 

Ponieważ wykonany zgodnie z życzeniem Klienta i uwzględniający jego oczekiwania.

Inny od wszystkich

 

Kalendarze autorskie są niepowtarzalne, co daje pewność uzyskania wyjątkowego produktu.

Solidnie wykonany

 

Wykonujemy kalendarze w taki sposób, aby mogły Państwu służyć znacznie dłużej niż 1 rok.

Dla każdego

 

Zamień stare, nudne kalendarze na coś nowego, dopasowanego do swojej firmy i jej klientów.

Interesuje Cię realizacja kalendarzy?

 

 

Autorskie kalendarze książkowe w 3 krokach

Złóż zamówienie
do końca października br.
Dziś jest ostatni moment, aby bez stresu zaprojektować i wyprodukować autorskie kalendarze książkowe z terminem dostawy jeszcze przed końcem roku. Dzięki temu, od 1 stycznia 2021 będą mogli posługiwać się Państwa nowymi, firmowymi kalendarzami.

Stwórz wyjątkowy
projekt kalendarza
Wybieraj spośród wielu możliwości indywidualizacji okładki i wnętrza kalendarza, nadając mu piękny i jedyny w swoim rodzaju wygląd. Wykorzystaj do tego barwienie brzegów kalendarium, kreatywne szycie okładki, praktyczną gumkę do zamykania lub logo w formie blaszki finochromowej. To tylko jedne z wielu możliwości indywidualizacji. Wszystkie dostępne opcje znajdziesz poniżej.

Odbierz gotowe
kalendarze książkowe
Składając zamówienie przed końcem października 2020 roku, gotowe kalendarze zostaną do Państwa dostarczone przed końcem roku. Zrealizowane zamówienie dostarczamy na terenie całego kraju, przy współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi. Istnieje również możliwość wysłania określonych ilości kalendarzy do różnych miast – oddziałów firm.

Nie czekaj! Pozwól nam przygotować ofertę!

Co wyróżnia autorskie kalendarze książkowe od reszty?

1. Indywidualna okładka

Okładka jest najbardziej widocznym elementem każdego kalendarza książkowego. W wersji autorskiej mają Państwo pełny wpływ na to, jak okładka będzie wyglądać. Można zaprojektować na niej pełnokolorową grafikę, zdjęcie lub ilustrację.  Możliwe jest również wybranie spośród szerokiej palety ekskluzywnych materiałów, które można łączyć ze sobą na wiele sposobów oraz dodanie do okładki elementów ozdobnych, np. szycie kreatywne, przeszycia, blaszki finochromowe i wiele innych.

2. Autorskie kalendarium

Wnętrze kalendarza książkowego skrywa mnóstwo sekretów. Kalendarium to właściwa przestrzeń robocza, służąca do tworzenia notatek, zapisków i rysunków. Aby korzystanie z kalendarza było maksymalnie komfortowe, a jednocześnie odzwierciedlało indywidualny charakter Państwa firmy, może zostać zaprojektowane od podstaw. Dzięki temu, w kalendarium można umieścić logotyp lub inne firmowe grafiki.

3. Uszlachetnienia i dodatki

Detalem wieńczącym całość wykonanej pracy są dodatki i uszlachetnienia. Subtelne detale, które podkreślają wyjątkowość autorskiego kalendarza. Gumka do zamykania okładki, blaszka na okładce, barwione brzegi kartek, spirala, kreatywnie przeszywane okładki, tłoczenie folią lub tłoczenie na sucho. Każda z tych opcji może być łączona w dowolnych konfiguracjach

Szycie kreatywne Wycinana blaszka Spirala Tłoczenie na sucho Nadruk

Ekologiczne kalendarze książkowe – autorskie

Szacunek do środowiska i odpowiedzialność za jego stan, wymusza na wielu firmach podejmowanie nowych, pro ekologicznych kroków. Chętnie w tym pomagamy, prezentując nasze autorskie rozwiązania. Są nimi ekologiczne kalendarze książkowe. Przyjazna dla środowiska technologia produkcji, bezpieczne materiały pochodzące z recyklingu, a w końcu atrakcyjny wygląd, który również może być indywidualizowany.

Ekologiczna okładka

Okładki eko kalendarzy autorskich wykonane są z wytrzymałej, certyfikowanej tektury. Pochodzi ona z recyklingu, a w procesie jej produkcji nie były używane jakiekolwiek groźne dla środowiska substancje.

Papier z kamienia i papier z trawy

Ekologiczna alternatywa dla klasycznego papieru celulozowego. Papier z kamienia oraz papier z trawy to produkty powstające z materiałów naturalnych, wytrzymałe i bezpieczne w procesie rozkładu.

Dedykowane znakowanie

Na okładkach eko kalendarz doskonale wygląda firmowe logo wykonane metodą tłoczenia. Jego naturalny wygląd świetnie komponuje się z przyjaznym środowisku wykonaniem okładki oraz stonowaną kolorystyką kalendarza.

ZAPROJEKTUJ Z NAMI KALENDARZE NA 2021