Odważ się wyróżniać! Kalendarz inny niż wszystkie

Opublikowany przez:

Konieczność wyróżniania się to jedna z podstawowych zasad marketingu. Zna ją każdy, kto na co dzień staje do rywalizacji z konkurencją. Pamiętaj o niej, wybierając kalendarz dla swoich Klientów!

WYRÓŻNIJ SIĘ!

Możliwości stworzenia unikatowego kalendarza jest wiele. Przygotowując projekt, warto pamiętać o każdym jego elemencie: począwszy od okładki, kończąc na detalach w postaci blaszki z logo firmy, czy gumki mocującej długopis. Bo każdy szczegół ma znaczenie!

OKŁADKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Okładka stanowi jeden z najbardziej kluczowych elementów kalendarza, gdyż to na niej spoczywa ciężar zrobienia pierwszego wrażenia.

NADRUK

Indywidualny nadruk na kalendarzu

Nadruk może zostać wykonany metodą sitodruku lub transferową. Obydwa sposoby zapewniają precyzyjne odwzorowanie wzoru i wysoką trwałość.

TŁOCZENIE FOLIĄ

Tłoczenie folią złotą

Metoda tłoczenia polegająca na wtłoczeniu w powierzchnię okładki specjalnej folii w dowolnym kolorze. Używając folii metalicznych, nadajemy kalendarzowi eleganckiego, a jednocześnie nowoczesnego charakteru.

TŁOCZENIE NA SUCHO

Tłoczenie na sucho na fioletowym kalendarzu

Proces polegający na odciśnięciu w okładce określonego szablonu przy użyciu mosiężnej matrycy. Pod wpływem dużej siły nacisku okładka ulega odkształceniu, a w efekcie pojawia się na niej wzór w postaci wgłębienia lub wypukłości.

SZYCIE

Szycie kreatywne kalendarz zielony

Szycie to oryginalny sposób na personalizację okładki kalendarza. Możliwość wyboru dowolnego wzoru i koloru nici daje nieograniczone warianty zdobienia.

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Personalizowany kalendarz to inwestycja w budowanie wizerunku Twojej firmy – dlatego ważny jest każdy szczegół.

BARWIONE BRZEGI

Barwienie brzegów

Barwione brzegi kalendarza to oryginalny sposób na zaprezentowanie firmowych barw, a także logo, hasła przewodniego, rysunku, czy zdjęcia. Wysoka trwałość barwienia odporna na ścieranie to gwarancja zachowania intensywnych kolorów przez cały czas użytkowania kalendarza.

BLASZKA

Wycinana blaszka do kalendarza

Dla fanów minimalistycznych rozwiązań proponujemy srebrną blaszkę z grawerem. Blaszka z logo firmy może być mocowana na gumce lub wklejana w okładkę.

FINOCHROM

Finochrom

Finochrom to znacznik wykonany z chromowanego metalu, który sprawia, że kalendarz wygląda niezwykle gustownie i prestiżowo. Może być dowolnej wielkości i może prezentować m.in. logo, hasło reklamowe, czy rok.

FUNKCJONALNE DODATKI

Sposobów na wyróżnienie projektu kalendarza jest jeszcze więcej i nie wszystkie są związane z umieszczaniem logo, hasła, czy grafiki firmy.

SPIRALA

Notes kolorowy na spirali

Wytrzymała, kolorowa spirala to sposób na nadanie kalendarzowi bardziej nonszalanckiego charakteru. Ponadto zwiększa ona komfort podczas przekładania kartek i tworzenia odręcznych notatek.

GUMKA

Indywidualne gumki do kalendarzy

Dzięki szerokiej palecie barw gumka stanowi stylową ozdobę kalendarza. Ponadto służy zamknięciu oprawy, a gumowy uchwyt zabezpiecza pióro lub długopis przed zaginięciem w zakamarkach torebki czy aktówki.

Złóż zapytanie
Skorzystaj z usług naszych doradców klienta!

Wiemy jak ciężki potrafi być wybór gadżetów promocyjnych odpowiednio dopasowanych do filozofii firmy, dlatego nasi pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenie, tak aby doradzić Państwu w wyborze, z którego będziecie zadowoleni.

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz doradca klienta skontaktuje się z Tobą jeszcze tego samego dnia!