Czas na notes!

Opublikowany przez:
Czas na notes!
Notes książkowy to praktyczny gadżet firmowy, który idealnie spisuje się w kampaniach reklamowych. Wręczany klientom i pracownikom, pozwala im korzystać z niego na co dzień, stając się jednocześnie skutecznym nośnikiem reklamy. Jednak aby notatnik rzeczywiście był wygodny i chętnie używany, powinien spełniać kilka warunków.
 

ZAPROJEKTUJ Z NAMI NOTESY!

Interesuje Cię realizacja notesów? Napisz do nas, a my stworzymy ofertę idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb!

 


Jak wybrać idealny notes?

Do najchętniej wybieranych należą notatniki w formacie zbliżonym do A5. Wielkość ok 148×210 mm lub nieco mniejsza, zapewnia wystarczającą ilość miejsca na notatki, a jednocześnie pozwala na łatwe użytkowanie i przenoszenie notatnika. Notes bez trudu można trzymać w jednej ręce, drugą w nim notować, a także przewozić w podręcznej torbie, plecaku czy schowku samochodowym. Umieszczony na biurku, nie zabiera dużo miejsca i zawsze pozostaje w zasięgu ręki. Notesy mniejszego formatu, np. B6 również są mile widziane, ale z uwagi na mniej miejsca na notatki, już nie tak chętnie praktykowane.

 

Najpopularniejsze rodzaje okładek dla notesów


Okładki skóropodobne
wykonane z tworzywa sztucznego, które pod względem koloru i faktury wiernie imituje prawdziwą skórę zwierzęcą. Powierzchnia takiej okładki może być matowa lub błyszcząca, a na jej powierzchni bardzo ładnie wygląda znakowanie metodą tłoczenia na sucho. 

Okładki ekologiczne
wykonane ze specjalnie wzmacnianych gatunków tektury o wysokiej gramaturze, powlekanych kolorowymi foliami ozdobnymi. Również są odporne na wilgoć, można wykonać na nich tłoczenie folią, grawerowanie laserowe lub kolorowy nadruk. 
Okładki papierowe

 

najbardziej podstawowy rodzaj okładki, wykonany z papieru lub tektury. Tanie w produkcji, ale już nie tak wytrzymałe jak w/w gatunki. Na okładkach papierowych wykonujemy nadruki.

 

Interesuje Cię realizacja notesów?

 

 

Autorskie notesy w 3 krokach

Złóż zamówienie
Złóż zamówienie jeszcze dziś aby bez stresu zaprojektować i wyprodukować autorskie notesy z szybkim terminem dostawy.

 

 

 

Stwórz wyjątkowy
projekt
Wybieraj spośród wielu możliwości indywidualizacji okładki i wnętrza notesu, nadając mu piękny i jedyny w swoim rodzaju wygląd. Wykorzystaj do tego barwienie brzegów, kreatywne szycie okładki, praktyczną gumkę do zamykania lub logo w formie blaszki finochromowej.

Odbierz gotowe
notesy
 Zrealizowane zamówienie dostarczamy na terenie całego kraju, przy współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi. Istnieje również możliwość wysłania określonych ilości notesów do różnych miast – oddziałów firm.

 

Nie czekaj! Pozwól nam przygotować ofertę!

Co wyróżnia autorskie notesy od reszty?

1. Indywidualna okładka

Okładka jest najbardziej widocznym elementem każdego notesu. W wersji autorskiej mają Państwo pełny wpływ na to, jak okładka będzie wyglądać. Można zaprojektować na niej pełnokolorową grafikę, zdjęcie lub ilustrację.  Możliwe jest również wybranie spośród szerokiej palety ekskluzywnych materiałów, które można łączyć ze sobą na wiele sposobów oraz dodanie do okładki elementów ozdobnych, np. szycie kreatywne, przeszycia, blaszki finochromowe i wiele innych.

2. Autorski środek
Wnętrze notesu może skrywać mnóstwo sekretów. Jest to właściwa przestrzeń robocza, służąca do tworzenia notatek, zapisków i rysunków. Aby korzystanie z notesu było maksymalnie komfortowe, a jednocześnie odzwierciedlało indywidualny charakter Państwa firmy, może zostać zaprojektowane od podstaw. Dzięki temu, w można tam umieścić logotyp lub inne firmowe grafiki.
3. Uszlachetnienia i dodatki

Detalem wieńczącym całość wykonanej pracy są dodatki i uszlachetnienia. Subtelne detale, które podkreślają wyjątkowość autorskiego kalendarza. Gumka do zamykania okładki, blaszka na okładce, barwione brzegi kartek, spirala, kreatywnie przeszywane okładki, tłoczenie folią lub tłoczenie na sucho. Każda z tych opcji może być łączona w dowolnych konfiguracjach

Szycie kreatywne Wycinana blaszka Spirala Tłoczenie na sucho Nadruk

Ekologiczne notesy – autorskie

Szacunek do środowiska i odpowiedzialność za jego stan, wymusza na wielu firmach podejmowanie nowych, pro ekologicznych kroków. Chętnie w tym pomagamy, prezentując nasze autorskie rozwiązania. Są nimi ekologiczne notesy. Przyjazna dla środowiska technologia produkcji, bezpieczne materiały pochodzące z recyklingu, a w końcu atrakcyjny wygląd, który również może być indywidualizowany.

Ekologiczna okładka

Okładki eko notesów autorskich wykonane są z wytrzymałej, certyfikowanej tektury. Pochodzi ona z recyklingu, a w procesie jej produkcji nie były używane jakiekolwiek groźne dla środowiska substancje.

Papier z kamienia i papier z trawy

Ekologiczna alternatywa dla klasycznego papieru celulozowego. Papier z kamienia oraz papier z trawy to produkty powstające z materiałów naturalnych, wytrzymałe i bezpieczne w procesie rozkładu.

Dedykowane znakowanie

Na okładkach eko doskonale wygląda firmowe logo wykonane metodą tłoczenia. Jego naturalny wygląd świetnie komponuje się z przyjaznym środowisku wykonaniem okładki oraz stonowaną kolorystyką notesu.