Jakość bez kompromisów!

Opublikowany przez:

Personalizowany książkowy kalendarz stanowi jeden z elementów budowania wizerunku firmy, dlatego ważne jest, aby był spójny z jej wartościami. Powinien także zwracać uwagę oryginalnym projektem i zachwycać wysoką jakością wykonania.

WYSOKA JAKOŚĆ GWARANCJĄ SUKCESU!

Jednym ze sposobów budowania przewagi konkurencyjnej jest oferowanie najwyższej jakości produktów i usług. Należy jednak pamiętać, że wysoka jakość zobowiązuje i nie uznaje kompromisów, a Klienci będą jej oczekiwać na każdym etapie współpracy. Pamiętaj o tym przy wyborze kalendarza dla Klientów Twojej firmy. Bo wysoka jakość to zawsze najlepsza wizytówka każdej firmy!

Kalendarz książkowy w skórzanej oprawie

Skóra naturalna to materiał, który kojarzy się i pachnie luksusem. Kalendarz w skórzanej oprawie zawsze prezentuje się niezwykle szykownie. Ten elegancki gadżet to doskonały pomysł na upominek dla Klientów VIP. Stanowi dowód na przywiązanie Twojej firmy do produktów najwyższej jakości.

Kalendarz książkowy w skóropodobnej oprawie

Doskonałą alternatywą dla skórzanej okładki jest okładka z materiału skóropodobnego. Prezentuje się równie stylowo, jest trwała, a ponadto jest rozwiązaniem bardziej ekonomicznym i występuje w wielu wariantach kolorystycznych: od ekskluzywnego złota poprzez ognistą czerwień, aż po klasyczną czerń.

 • kalendarz dzienny a5 szary z pomarańczowym paskiem
  A5DA1
  Granatowy kalendarz formatu A5, z kalendarium w układzie dziennym. Na okładce można wykonać nadruk lub...
 • kalendarz tygodniowy b5 czerwony
  B5TA2
  Wykończenie: drukowane registry, okładka z termoprzebarwialnej ekoskóry, bez obszycia, perforacja narożników,...
 • flesz_ząoty
  KK-Flesz
  Flesz to oprawa w kolorze złotym wykonana z materiału skóropodobnego. Bardzo elegancka i dobrze nadająca...
 • image_czarny
  KK-Image
  Ekskluzywna oprawa skóropodobna, świetnie naśladująca prawdziwą skórę. Można na niej wykonać tłoczenie...

Kalendarz książkowy w eko-oprawie

Eko – kalendarze zajmują szczególne miejsce w naszym portfolio. Prezentują się niezwykle stylowo, a także stanowią dowód na to, że nasze działania proekologiczne nie ograniczają się do segregacji odpadów. Okładka z korka, bambusa, płótna, papieru pochodzącego z recyclingu, czy wzbogacona o pojemnik z nasionami sosny – możliwości jest wiele, a każda z nich będzie stanowiła oryginalną eko – wizytówkę Twojej firmy.

 • kalendarz eko natura beżowy
  Natura
  OPIS: Format bloku: A6/ A5/ B5/ A4 Układ kalendarium: dzienny / tygodniowy Papier: 1 lub 2 kolorowy –...
 • QUERK_bez
  QUERK
  OPIS: Format bloku: A6/ A5/ B5/ A4 Układ kalendarium: dzienny / tygodniowy Papier: 1 lub 2 kolorowy –...
 • kalendarz eko savana beżowy
  Savana
  OPIS: Format bloku: A6/ A5/ B5/ A4 Układ kalendarium: dzienny / tygodniowy Papier: 1 lub 2 kolorowy –...

Opakowanie ma znaczenie

Czy wiesz, że opakowanie wpływa na ocenę atrakcyjności upominku? Warto o tym pamiętać, przygotowując zestawy prezentowe dla Klientów. Kalendarz książkowy zamknięty w stylowym, tekturowym opakowaniu świadczy o tym, że obdarowujący zaangażował się w przygotowanie podarunku. Opakowanie występuje w wielu wariantach kolorystycznych, a na jego powierzchni można dodatkowo umieścić nadruk.

Złóż zapytanie
Skorzystaj z usług naszych doradców klienta!

Wiemy jak ciężki potrafi być wybór gadżetów promocyjnych odpowiednio dopasowanych do filozofii firmy, dlatego nasi pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenie, tak aby doradzić Państwu w wyborze, z którego będziecie zadowoleni.

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz doradca klienta skontaktuje się z Tobą jeszcze tego samego dnia!