Eko – wizytówka Twojej firmy!

Opublikowany przez:

Kalendarz od zawsze doskonale sprawdza się jako świąteczny lub noworoczny upominek dla Klientów i Pracowników.
Jest to praktyczny gadżet, który nie traci na popularności, a uzupełniony o logo firmy, staje się jej całoroczną wizytówką. Warto o tym pamiętać podczas dokonywania wyboru modelu.
Kalendarz powinien nawiązywać do wartości, z którymi identyfikuje się firma. Dlatego, jeśli Twoja firma jest proekologiczna, zapytaj nas o ofertę kalendarzy eko. Przedstawimy Ci najciekawsze propozycje kalendarzy książkowych, trójdzielnych, ale także luksusowych zestawów prezentowych.

Przejdź do interesujących Cię produktów
lub czytaj dalej

Ekologia, czy ekomoda?

Ekologia jest bardzo ważna, a świadomość społeczna w tym temacie rośnie z każdym rokiem. Powoli uzmysławiamy sobie fakt, że odpowiedzialność za dbanie o środowisko spoczywa na nas wszystkich. Przekłada się to na nasze codzienne nawyki i wybory. Segregacja śmieci, rezygnacja z foliowych, jednorazowych torebek, dawanie ubraniom drugiego życia – każdy gest ma znaczenie. Coraz więcej konsumentów, podejmując decyzje zakupowe, zwraca uwagę nie tylko na jakość produktu, ale również na materiały, z jakich został wykonany. Ten wzrost świadomości ma odzwierciedlenie w biznesie, a moda na bycie eko sprawia, że wiele firm deklaruje stosowanie praktyk proekologicznych. W rzeczywistości tylko nieliczne podejmują działania mające na celu dobro naszej planety.
ekologia-ekomoda

Kalendarze EKO książkowe

W przypadku eko – kalendarzy książkowych uwagę zwracają przede wszystkim okładki, m.in. pochodzące z przemiału bambusa, płócienne, z papieru uzyskanego z recyclingu, czy kory. Mają one unikatowy wygląd, teksturę, a nawet zapach.
Dla osób poszukujących „smaczków” mamy w zanadrzu coś jeszcze – co powiecie na zawieszki z nasionami sosny, czy pojemniczki z nasionami wtłoczone w okładkę z fakturą trawy? Czy wyobrażacie sobie coś bardziej eko? 
Środek kalendarza również pozostaje w zgodzie z naturą. Papier z kamienia, czy celulozowy bez wybielaczy – każda kartka ma znaczenie!

Kalendarze EKO trójdzielne

Eko – kalendarz trójdzielny swój unikatowy wygląd zawdzięcza użyciu naturalnych materiałów biodegradowalnych, m.in. tektury, papieru z kamienia, czy celulozowego bez wybielaczy. Całość prezentuje się niezwykle stylowo i dodatkowo utrwala proekologiczny wizerunek firmy.

Luksusowe EKO zestawy

Żyjąc w XXI wieku, poszukujemy balansu pomiędzy ekologicznymi rozwiązaniami, a najnowszymi technologiami. W naszym zestawie prezentowym znajdziecie eko – kalendarz książkowy wzbogacony o małe „cuda techniki” – głośnik i powerbank. Całość została umieszczona w stylowym tekturowym opakowaniu. Zestaw idealny jako upominek dla Klientów VIP.

Szukasz czegoś innego?
Skorzystaj z usług naszych doradców klienta!

Wiemy jak ciężki potrafi być wybór gadżetów promocyjnych odpowiednio dopasowanych do filozofii firmy, dlatego nasi pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenie, tak aby doradzić Państwu w wyborze, z którego będziecie zadowoleni.

Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz doradca klienta skontaktuje się z Tobą jeszcze tego samego dnia!