Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Show

Kalendarze tygodniowe B5

Z dumą prezentujemy terminarz, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Odpowiada potrzebom osób pracujących w biznesie, a jednocześnie stylowo wygląda. Wyjątkowy projekt i możliwości zarządzania czasem, jakie ma kalendarz książkowy tygodniowy b5, sprawiają, że jest przeznaczony dla biura i domu, zwłaszcza jeśli często pracujemy zdalnie.

Z okładką z termoprzebarwialnej ekoskóry, kalendarz tygodniowy b5, wyróżnia się na tle innych produktów biurowych. Zaokrąglone rogi i obszycia tworzą minimalistyczny wygląd, a zarazem sprawiają, że jest praktyczny i wygodny w użytkowaniu. Możliwość tłoczenia roku na okładce podkreśla jego wyjątkowy charakter. Można go spersonalizować, tłocząc również firmowe logo. 15 gotowych wzorów sprawi, że każda firma znajdzie odpowiedni projekt dla swoich potrzeb biznesowych.

Wymiar 165×215 mm sprawia, że kalendarze b5 tygodniowe z gumką są idealnie dopasowane zarówno do pracy biurowej, jak i do użytku w podróży służbowej albo w trakcie delegacji. Ich rozmiar pozwala na przenoszenie w aktówce, a jednocześnie zawierają dużo miejsca na notatki służbowe i plany spotkań.

Papier satynowany kremowy, z którego wykonane są strony, podkreśla elegancję produktu. Co więcej, tasiemka z białym drukiem roku pozwala na szybkie odnalezienie aktualnej strony, a rozszerzona część informacyjna, wzbogacona o mapy Polski i Europy, sprawia kalendarz tygodniowy b5 jest nie tylko piękny, ale i w praktyczny sposób dostosowany do pracy w międzynarodowej organizacji. W pracy korporacyjnej pomaga także wielojęzyczne kalendarium.

Kalendarz książkowy tygodniowy b5 jest najlepszym asystentem w pracy administracyjnej. Zawiera imieniny i ważne daty oraz dużo przestrzeni do zapisania, na każdy dzień. Układ tygodniowy na 144 stronach zwiększa przejrzystość obsługi i komfort notowania informacji.

Kalendarz b5 tygodniowy jest dostępny w opakowaniach po 16 sztuk, idealnych dla firmy i organizacji, które w ten sposób chcą obdarować klientów VIP. Wytrzymały i elegancki, będzie najlepszym gadżetem dla klientów z ważnej dla firmy okazji.

Back to Top