Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

535 202 585

Kalendarze tygodniowe

Obowiązki domowe i zawodowe dzielimy zazwyczaj na tygodniowe partie. Jest to najwygodniejszy sposób organizacji pracy. Pięć dni roboczych plus dwa dni odpoczynku to system powszechnie przyjęty w naszej kulturze. W związku z powyższym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom poszczególnych osób i oferujemy Państwu kalendarze tygodniowe.

Jego charakter może być zróżnicowany. Są to kalendarze książkowe, które dostępne są w formatach A4, A5, A6 oraz B5. Duży format gwarantuje dostateczną przestrzeń na różnego rodzaju notatki, natomiast kalendarze mniejszych rozmiarów świetnie nadadzą się dla osób podróżujących z uwagi na możliwość ich wygodnego spakowania. Tym, co definiuje użyteczność danego kalendarza, jest jego wnętrze.

Do wyboru mają Państwo kalendaria tygodniowe w układzie pionowym, które zostały wzbogacone w formacie A4 o wycinane registry i podgląd kalendarium rocznego. W formacie A5 występuje tygodniowe kalendarium w układzie poziomym z dostateczną ilością miejsca na wszelkie zapiski. Cechy dwóch wyżej wymienionych formatów skupiają w sobie kalendarze o rozmiarze A6. Dostępny jest zarówno pionowy, jak i poziomy układ tygodniowego kalendarium. W pierwszym przypadku znalazło się także miejsce na rozkład aktualnego miesiąca, w drugim zaś na miesiąc bieżący, poprzedni i następny. Format B5 również może mieć podstawowy układ pionowy lub poziomy, a dodatkowym usprawnieniem może być podgląd na rozkład całego roku, lub miesiąca bieżącego i dwóch sąsiadujących, czy też zwiększona przestrzeń robocza. Wybrane modele posiadają rozbudowaną funkcjonalność. Może to być dodatkowa część notesowa na końcu kalendarza, czy też zamknięcie magnetyczne lub na wytrzymałą gumkę w kontrastowym kolorze.

Poszczególne wariacje jeśli chodzi o kalendarze tygodniowe oferowane są w różnych wariantach oprawy. Ich liczba dla danego rodzaju kalendarza wynosi od trzech do dziewięciu i może mieć charakter stonowany lub nowoczesny. Wszystkie modele posiadają zaokrąglone narożniki i wykonane są z najwyższą dbałością o szczegóły. Kalendarze tygodniowe prezentują się w wyjątkowo elegancki sposób.

Comments are closed.