Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

22 419 88 06

WIELOPLANSZOWE

Wyświetlanie jednego wyniku

Kalendarze wieloplanszowe

to jedne z efektowniejszych, eleganckich i prestiżowych modeli kalendarzy dostępnych w naszej ofercie. W zależności od zamówienia klienta jesteśmy w stanie przygotować kalendarze wieloplanszowe spełniające wszystkie jego wymagania, pozwalające na przygotowanie autorskich lub indywidualnych projektów, będących efektownym gadżetem reklamującym firmę bądź podającym podstawowe informacje o niej. Kalendarze wieloplanszowe, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, są w stanie powstawać w różnorodnych formach, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły ich wykonania. Wiemy, że tego typu gadżety promocyjno-reklamowe są chętnie wykorzystywane w wielu miejscach pracy, zarówno firmach prywatnych, jak i państwowych. Pozwalają na dyskretne i nienachalne działanie podprogowe umieszczonej na nich reklamy firmy. We współczesnym, przeładowanym bodźcami świecie, tego typu działania promocyjno-reklamowe są szczególnie cenione przez firmy pieczołowicie budujące swoją markę i zaufanie do niej.

Świat Kalendarzy, producent kalendarzy wieloplanszowych, ma na swoim koncie wiele lat doświadczenia w produkcji tego typu gadżetów dla firm prywatnych, komercyjnych, państwowych, jak również klientów indywidualnych. Dzięki naszemu doświadczeniu i rozbudowanej bazie, jesteśmy w stanie zapanować nad całym procesem powstawania kalendarzy na specjalne życzenie naszych klientów.  Od momentu złożenia przez nich zamówienia, poprzez tworzenie projektu konsultowanego z zamawiającymi, druk oraz zadbanie o specjalne wykończenia kalendarzy, po ich dystrybucję. Rozumiemy pod tym pakowanie oraz rozwiezienie pod adres wskazany przez klienta. Dobrze wiemy, jak ważne we współczesnym świecie jest dotrzymanie terminów dystrybucji, pozwalające na zbudowanie odpowiedniego zaufania do poszczególnych marek. Dlatego szanując czas naszych klientów, jesteśmy w stanie zaoferować im kompleksową produkcję odpowiednich gadżetów reklamowych.

Świat Kalendarzy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od właściciela witryny Świata Kalendarzy tj. Art-X Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Świata Kalendarzy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Art-X Sp. z o.o. (ul. Ciołka 17/217, 01-445 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności Art-X Sp. z o.o. Regulamin serwisu oraz Polityka Prywatności znajdują się w stopce strony.

FreshMail.pl