Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

22 419 88 06

Notes pudełko z kartkami

Ciekawy, a jednocześnie bardzo praktyczny pomysł na firmowy gadżet. Idealne rozwiązanie dla marek, które chcą dostarczyć swoim kontrahentom lub pracownikom notes z logo firmy do wszelkiego rodzaju podręcznych zapisków. Znak firmowy pojawia się tu nie tylko na oprawie (pudełku), ale także na kartkach, dzięki czemu każda z nich staje się nośnikiem firmowych treści.

Notes ma formę bloczka z kilkuset kartkami, z pełnokolorowym nadrukiem logo. Wyjmowanie ich z opakowania jest łatwiejsze dzięki nacięciom oprawy. Kartki oferujemy w eleganckim pudełku, w całości przeznaczone na nadruk reklamowy (boki i wieczko). W zależności od oczekiwań Klienta notesy mogą otrzymać matowe lub błyszczące wykończenie.

Notes na biurko pudełko

  • Wymiary: pudełko 95 x 95 x 50 mm
    kartki 92,5 x 92,5 mm, ilość 470
  • Nadruk 1-4.
  • Pudełko w pełni spersonalizowane, zadruk z każdej strony inny
  • Kartki z logo, wymienne
  • Duża powierzchnia reklamowa

 

Kategorie: ,
Świat Kalendarzy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od właściciela witryny Świata Kalendarzy tj. Art-X Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Świata Kalendarzy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Art-X Sp. z o.o. (ul. Ciołka 17/217, 01-445 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności Art-X Sp. z o.o. Regulamin serwisu oraz Polityka Prywatności znajdują się w stopce strony.

FreshMail.pl