Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

22 419 88 06

Notes B5

Firmowe notesy B5 oferujemy w kilku wariantach okładek (nowoczesnych lub klasycznych) i dwóch wariantach wnętrza (kartki w kratkę lub w linię). Wygodny format, nieco większy od zwykłego zeszytu, sprawdzi się doskonale u tych użytkowników, którzy wykonują sporo odręcznych notatek i lubią mieć na nie więcej miejsca na kartce. Jednocześnie lekka oprawa czyni notesy B5 dla firm bardzo wygodnym gadżetem nawet dla osób aktywnych, mobilnych, często jeżdżących na spotkania z klientami albo podróżujących.

Znakowanie firmowych notesów B5 polega na tłoczeniu na okładce znaku firmowego. Notesy dla firm z logo bardzo dobrze utrwalają użytkownikom nazwę marki.

  • FORMAT:  190 x 250 mm (docięty blok książkowy)
  • ILOŚĆ STRON: 240
  • DRUK: 1-kolorowy, szary
  • PAPIER: 80 g/m², bezchlorowy, chamois, certyfikowany FSC
  • WYKOŃCZENIE: oprawa szyta, zakładka w kolorze beżowym, zaokrąglone narożniki bloku i oprawy
  • GUMKA: w kolorze oprawy lub indywidualna

Kategoria:
Świat Kalendarzy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od właściciela witryny Świata Kalendarzy tj. Art-X Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Świata Kalendarzy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Art-X Sp. z o.o. (ul. Ciołka 17/217, 01-445 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności Art-X Sp. z o.o. Regulamin serwisu oraz Polityka Prywatności znajdują się w stopce strony.

FreshMail.pl