Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

22 419 88 06

Notes A5

Notesy A5 dla firm w nowoczesnych lub klasycznych oprawach. Starannie wykończone i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, idealnie sprawdzą się w codziennych firmowych zastosowaniach. Notesy firmowe dostępne są w dwóch wariantach wnętrza (linia lub kratka) i kilku wariantach okładek. Stonowana szata graficzna ułatwia znakowanie poprzez tłoczenie na okładce znaku firmowego. Notes z logo firmy zyskuje dzięki temu indywidualny charakter.

Notesy A5 to podręczne notatniki w bardzo poręcznym formacie. Idealnie mieszczą się do teczki lub torby, są zatem bardzo chętnie wykorzystywanym gadżetem firmowym. Niewiele ważą, ale dostarczają wystarczająco wiele miejsca na ważne zapiski i notatki.

  • FORMAT: 130 x 210 mm (docięty blok książkowy)
  • ILOŚĆ STRON: 240
  • DRUK: 1-kolorowy, szary
  • PAPIER: 80 g/m², bezchlorowy, chamois,
  • WYKOŃCZENIE: oprawa szyta, zakładka w kolorze beżowym, zaokrąglone narożniki bloku i oprawy
  • GUMKA: w kolorze oprawy lub indywidualna

Kategoria:
Świat Kalendarzy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od właściciela witryny Świata Kalendarzy tj. Art-X Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Świata Kalendarzy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Art-X Sp. z o.o. (ul. Ciołka 17/217, 01-445 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności Art-X Sp. z o.o. Regulamin serwisu oraz Polityka Prywatności znajdują się w stopce strony.

FreshMail.pl