Potrzebujesz pomocy?

22 419 89 01

KSIĄŻKOWE

Wyświetlanie wszystkich 19 wyników

Kalendarze książkowe z logo firmy to funkcjonalne i eleganckie upominki promocyjne, pozwalające na dotarcie z ofertą firmy bezpośrednio do klienta, który na co dzień korzysta z tak praktycznych rozwiązań, jak kalendarze firmowe książkowe.

Dotarcie z reklamą i promocją we współczesnych czasach jest szczególnie trudne ze względu na liczbę docierających do nas impulsów reklamowych i zmęczenie tą formą bezpośredniego zachęcania do zakupu wybranych produktów. Producent kalendarzy książkowych, jaką jest firma Świat kalendarzy, proponuje rozwiązanie reklamowo-promocyjne docierające do klientów w bardziej subtelny sposób, oferując kalendarze książkowe będące formą eleganckiego produktu dołączanego do upominków dla specjalnych klientów już współpracujących z firmą.

Kalendarz książkowy tygodniowy zaoferowany jako specjalny upominek, pozwala bowiem na rozplanowanie swojego dnia, tygodni czy miesięcy w wyjątkowo wygodnym, przejrzystym układzie, a dodatkowo może zawierać subtelnie wkomponowane tło firmy z podstawowymi informacjami o niej, pozwalający w ten właśnie, nienachalny sposób docierać do klientów i zachęcać ich do podjęcia lub kontynuowania współpracy w dotychczasowym zakresie. Codzienne życie stawia przed nami coraz to nowsze zadania, wymagające dokładnego zaplanowania i zapanowania nad czasem zawodowym i wolnym.

Dobrym pomysłem na zapanowanie nad wielością zadań są kalendarze książkowe. Producent Świat Kalendarzy od wielu lat dostarcza je na zamówienie nie tylko osób prywatnych, ale też instytucji państwowych czy komercyjnych firm, dbając o realizację zamówień zgodnych z indywidualnymi potrzebami. W naszej ofercie można znaleźć obecnie ponad 150 modeli różnorodnych kalendarzy, nie tylko książkowych, ale też trójdzielnych, plakatowych, biurkowych, dziennych czy tygodniowych. Nasza oferta obejmuje nie tylko druk kalendarzy z logotypami firm i podstawowymi informacjami reklamowo-promocyjnymi, ale też kompleksowe pakowanie przygotowanych produktów i wysyłkę w określone przez naszych klientów miejsce.

Wiemy, jak ważny jest proces budowania marki firmy, m.in. poprzez przygotowanie tego typu zestawów upominkowych, jakimi mogą być kalendarze na nowy rok. Wiemy też jak cenione jest odpowiednio eleganckie ich zapakowanie oraz wysłanie w terminie do cenionych klientów firm, z którymi współpracujemy. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty, wydatnie przyczyniającej się do kształtowania dobrej opinii o firmie.