Kalendarze Książkowe 2019 - Producent: Świat Kalendarzy

Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

570 136 483

KSIĄŻKOWE

Wyświetlanie wszystkich 20 wyników

Kalendarze książkowe

z logo firmy to funkcjonalne i eleganckie upominki promocyjne, pozwalające na dotarcie z ofertą firmy bezpośrednio do klienta, który na co dzień korzysta z tak praktycznych rozwiązań, jak kalendarze firmowe książkowe.

Dotarcie z reklamą i promocją we współczesnych czasach jest szczególnie trudne. Wynika to z liczby docierających do nas impulsów reklamowych i zmęczenia tą formą bezpośredniego zachęcania do zakupu wybranych produktów. Producent kalendarzy książkowych, jakim jest firma Świat kalendarzy, proponuje rozwiązanie reklamowo-promocyjne docierające do klientów w bardziej subtelny sposób. Oferujemy kalendarze książkowe będące formą eleganckiego produktu dołączanego do upominków dla specjalnych klientów już współpracujących z firmą.

Kalendarz książkowy tygodniowy zaoferowany jako specjalny upominek, pozwala na rozplanowanie swojego dnia, tygodni czy miesięcy w wyjątkowo wygodnym, przejrzystym układzie. Dodatkowo może zawierać subtelnie wkomponowane tło firmy z podstawowymi informacjami o niej, pozwalający w ten właśnie, nienachalny sposób docierać do klientów. Zachęca też do podjęcia lub kontynuowania współpracy w dotychczasowym zakresie. Codzienne życie stawia przed nami coraz to nowsze zadania, wymagające dokładnego zaplanowania i zapanowania nad czasem zawodowym i wolnym.

Dobrym pomysłem na zapanowanie nad wielością zadań są kalendarze książkowe. Producent Świat Kalendarzy od wielu lat dostarcza je na zamówienie nie tylko osób prywatnych, ale też instytucji państwowych czy komercyjnych firm. Dbamy o realizację zamówień zgodnych z indywidualnymi potrzebami. W naszej ofercie można znaleźć obecnie ponad 150 modeli różnorodnych kalendarzy. Nie tylko książkowych. Również trójdzielnych, plakatowych, biurkowych, dziennych czy tygodniowych. Nasza oferta obejmuje nie tylko druk kalendarzy z logotypami firm i podstawowymi informacjami reklamowo-promocyjnymi. Zajmujemy się też kompleksowym pakowaniem przygotowanych produktów i wysyłką w określone przez naszych klientów miejsce.

Wiemy, jak ważny jest proces budowania marki firmy, m.in. poprzez przygotowanie tego typu zestawów upominkowych, jakimi mogą być kalendarze na nowy rok. Wiemy też jak cenione jest odpowiednio eleganckie ich zapakowanie oraz wysłanie w terminie do cenionych klientów firm, z którymi współpracujemy. Zapraszamy więc do skorzystania z naszej oferty, wydatnie przyczyniającej się do kształtowania dobrej opinii o firmie.