Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

22 419 88 06

Kontakt

O Nas

Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorcami z całego kraju, dostarczając im kalendarze dla firm. Naszymi odbiorcami są korporacje, duże i średnie firmy, a także instytucje. Każdy produkt dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. W ofercie Świata Kalendarzy znajduje się obecnie ponad 150 gustownych modeli kalendarzy, wykonanych z trwałych materiałów najwyższej jakości. Zaplecze techniczne pozwala nam zrealizować również praktycznie każdy projekt indywidualny.

Zamówienia realizujemy tak, by nasi Klienci mogli oszczędzić czas, finanse i energię, potrzebną do innych projektów. Na życzenie zapewniamy pakowanie i wysyłkę kalendarzy do odbiorców (np. kontrahentów, współpracowników i klientów Zamawiającego), a nawet obsługujemy ewentualne zwroty. Rola Klienta może zatem ograniczyć się tylko do wysłania zapytania ofertowego i zaakceptowania projektu – wszystkie pozostałe sprawy związane z kalendarzami możemy przejąć na siebie.

W ofercie Świata Kalendarzy znajdują się kalendarze książkowe, kalendarze plakatowe, kalendarze wieloplanszowe, kalendarze biurkowe oraz kalendarze trójdzielne. W zależności od oczekiwań proponujemy Klientom bądź personalizację produktów z naszej oferty handlowej, bądź też stworzenie kalendarza autorskiego, czyli całego projektu na indywidualne zamówienie. W przypadku kalendarzy autorskich możliwości personalizacji są niemal nieograniczone.

Świat Kalendarzy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od właściciela witryny Świata Kalendarzy tj. Art-X Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Świata Kalendarzy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Art-X Sp. z o.o. (ul. Ciołka 17/217, 01-445 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności Art-X Sp. z o.o. Regulamin serwisu oraz Polityka Prywatności znajdują się w stopce strony.

FreshMail.pl