Kalendarze Trójdzielne 2019 - Producent: Świat Kalendarzy

Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

570 136 483

Kalendarz trójdzielny – ścienne, indywidualne, firmowe

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Kalendarze Trójdzielne

Są jednym z najpopularniejszych rodzajów kalendarzy, pojawiających się niemal w każdym biurze. Pozwalają zapanować nad upływem czasu i nawałem obowiązków, które muszą być wykonane we właściwym terminie.

Kalendarze trójdzielne to wygodna forma produktu

Nie tylko pomagają w codziennej pracy, ale są też dyskretną i elegancką formą reklamy i promocji poprzez umieszczenie na nich logotypów firmy lub informacji o niej. Kalendarze trójdzielne indywidualne wyróżniają się szczególnie czytelnym kalendarium oraz obszerną powierzchnią. Pozwala ona na dogodne umieszczenie na nich logotypów, nazwy firmy bądź dodatkowych informacji, w zależności od potrzeb klienta. Kalendarz ścienny trójdzielny dostępny w naszej ofercie wykonywany jest w skromniejszej wersji classic oraz rozbudowanej wersji lux, pozwalającej na pełne uwzględnienie indywidualnych potrzeb i sugestii klientów.

Producent kalendarzy trójdzielnych, jakim jesteśmy, działając od lat na rynku, ma za sobą współpracę z licznymi firmami komercyjnymi i państwowymi. Nasza oferta obejmuje nie tylko kalendarze trójdzielne, ale także biurkowe, książkowe dzienne lub tygodniowe. Są one wykonywane zgodnie z zapotrzebowaniami klientów. W naszym asortymencie znajduje się obecnie ponad 150 modeli różnorodnych kalendarzy, wykonywanych w technice wysokiej jakości druku offsetowego z dodatkowymi elementami uszlachetniającymi finalny produkt. Zalicza się do tego lakierowanie, foliowanie kalendarzy, wykonywanie na nich specjalnych nadruków czy innego rodzaju procesy pozwalające na stworzenie produktu nie tylko praktycznego. Efektem końcowym jest stworzenie eleganckiego gadżetu, będącego najlepszą reklamą dla firmy zamieszczającej na nim swoje logotypy.

Świat Kalendarzy to nie tylko realizacja druku różnorodnych modeli kalendarzy. To również kompleksowa usługa ich dystrybucji, obejmująca pakowanie i wysyłkę na podany przez klientów adres. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na rynku, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty o wyjątkowo wysokiej jakości wykonania. Wiemy bowiem, jak ważne jest postrzeganie firmy działającej na rynku, we wszystkich jej aspektach. W tym także promocji i reklamy, która najskuteczniejsza okazuje się w tzw. marketingu szeptanym. Dobre opinie o firmie formowane na podstawie jej gadżetów reklamowych czy dotrzymywania ścisłych terminów ich dostawy stają się niezastąpione na trudnym rynku współczesnym.