FreshMail.pl

Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

22 419 88 06

Wybierz swój kalendarz! | Kalendarze 2019

Kalendarz to podstawowe wyposażenie każdej zorganizowanej osoby. Piękny kalendarz to nie tylko nieoceniona pomoc w organizacji życia codziennego, ale także modny dodatek i ciekawy gadżet użytkowy.
Świat Kalendarzy to profesjonalna obsługa Klienta i doskonałe wykonanie kalendarzy na zamówienie w wymiarach a6 oraz a5. Dzięki małemu formatowi, kalendarz zmieści się do każdej aktówki lub torebki i stanie się niezwykle poręczną pomocą dnia codziennego. Stylowy kalendarz to świetny pomysł na prezent dla zabieganej pani domu, pracowitego mężczyzny lub nawet ucznia! Nawyk korzystania z kalendarza to umiejętność, która nie tylko optymalizuje czas, ale także pozwala na lepszą organizację i sumienność. Polecamy nasze kalendarze, które zostały wykonane z największą troską o detale, w odpowiediz na najnowsze trendy na rynku papierniczym. Każdy z Państwa znajdzie u nas kalendarz odpowiadający nie tylko względom wizualnym, ale także oczekiwanej ilości kartek oraz rozmieszczenia informacji na stronie kalendarza.

Świat Kalendarzy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od właściciela witryny Świata Kalendarzy tj. Art-X Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Świata Kalendarzy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Art-X Sp. z o.o. (ul. Ciołka 17/217, 01-445 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności Art-X Sp. z o.o. Regulamin serwisu oraz Polityka Prywatności znajdują się w stopce strony.

FreshMail.pl