Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

22 419 88 06

Kalendarze z logo twojej firmy

Kalendarz z logo firmy

Kalendarz z logo firmy

to jeden z najpopularniejszych na rynku promocyjno-reklamowym gadżetów. Jest on chętnie zamawiany przez firmy zarówno prywatne, jak i państwowe, chcące w ten właśnie sposób dotrzeć do klienta. W dobie wszechobecnej reklamy, atakującej nas przesadnymi impulsami, kalendarz z logotypem lub dodatkowymi informacjami o firmie pozwala ją dyskretnie zareklamować. Dostarcza jednocześnie praktyczny i elegancki produkt do codziennego wykorzystania.

Świat Kalendarzy od lat współpracuje z firmami działającymi na rynku państwowym i prywatnym, produkując na specjalne zamówienia kalendarze z logo, kalendarze powstające według projektów indywidualnych klienta oraz kalendarze w pełni autorskie z dowolnym drukiem w częściach do tego przeznaczonych. W naszej ofercie znajduje się obecnie ponad 150 modeli różnorodnych kalendarzy. W tym tak popularnych, jak kalendarze trójdzielne – z wyrazistym, czytelnym kalendarium oraz podziałkami pozwalającymi w prosty sposób rozplanować kolejne zadania biurowe w przeciągu miesięcy; kalendarze biurkowe będące praktycznym gadżetem dla każdego pracownika chcącego zapanować nad licznymi obowiązkami rozłożonymi w czasie, a także kalendarze książkowe, w zależności od potrzeb – podzielone na dni lub tygodnie.

Dzięki zdobytemu przez lata współpracy z firmami doświadczeniu i odpowiedniej bazie logistycznej, Świat Kalendarzy przygotowuje dla swoich klientów kompleksową ofertę produkcji i wysyłki kalendarzy w odpowiednie miejsce. Cenimy czas naszych klientów. Ich rola może sprowadzać się tylko i wyłącznie do złożenia odpowiedniego zamówienia drogą mailową oraz akceptacji przygotowanego przez nas projektu kalendarza z logotypem lub innych form oczekiwanych w zależności od potrzeb. Wszystkie projekty przygotowywane są w porozumieniu z klientem i uwzględnieniu jego potrzeb personalizujących każdy produkt. W zależności od jego oczekiwań, mamy praktycznie nieograniczone możliwości stworzenia dokładnie takiego produktu, o jakim marzy klient. Łącznie ze wszelkimi dodatkowymi udogodnieniami i wykończeniami, jak lakierowanie, dodawanie okładek zabezpieczających czy fantazyjnych nadruków.

Nasza sprawna baza logistyczna obejmuje także pakowanie finalnie powstających projektów oraz ich wysyłkę na podany przez klientów adres. Wiemy, jak istotne są terminowość, jakość wykonania oraz dostarczenie bezpośrednio zamawianego produktu na biurko klienta. Dlatego przyczyniając się do budowania zaufania marki na rynku, staramy się zadbać o wszystkie aspekty zamówienia.

Comments are closed.

Świat Kalendarzy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od właściciela witryny Świata Kalendarzy tj. Art-X Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Świata Kalendarzy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Art-X Sp. z o.o. (ul. Ciołka 17/217, 01-445 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności Art-X Sp. z o.o. Regulamin serwisu oraz Polityka Prywatności znajdują się w stopce strony.

FreshMail.pl