Potrzebujesz pomocy?

22 419 89 01

Kalendarze imienny

Indywidualny prezent lub gadżet reklamowy z logotypem firmy będący praktycznym przedmiotem, działającym jednocześnie jako reklama? Te i inne propozycje produktów reklamowo-promocyjnych, jak kalendarz imienny spersonalizowany dokładnie według zamówienia klienta oferuje firma Świat Kalendarzy, specjalizująca się od lat w przygotowaniu produktów tego typu tworzących markę firmy, a jednocześnie będących przedmiotami codziennego użytku, mile widzianymi jako podarunki dla specjalnych klientów.

Każdy z nas używa kalendarza, niezależnie od popularności aplikacji pozwalających w telefonie zapanować nad mijającym czasem i liczbą obowiązków. Praktyczny, dobrze widoczny kalendarz biurkowy, ścienny czy książkowy jest jednak niezastąpiony dla osób ceniących sobie tradycyjną formę zapisywania spraw do zapamiętania. Jak potwierdzają liczne badania – ręczne notatki w kalendarzach działają lepiej i są pamiętane dłużej niż podobne wykonywane przy użyciu najnowszych multimediów.

Elegancki kalendarz imienny to praktyczny, funkcjonalny i jednocześnie dobrze świadczący o renomie firmy prezent, który chętnie wręczany jest ważnym klientom przy okazji konferencji, spotkań branżowych czy jako jeden z elementów pakietów świątecznych. Tego typu przedmioty w dyskretny sposób pozwalając dotrzeć z informacją o marce do nowych klientów, a dawnych – zachęcić do ponownej współpracy. Dzięki zdobytemu przez lata pracy na rynku produkcji gadżetów promocyjno-reklamowych doświadczeniu, firma Świat Kalendarzy jest w stanie zaoferować swoim klientom wyjątkową, kompleksową usługę tworzenia kalendarzy od samego początku kreowania projektu zgodnego z wyobrażeniami i marzeniami klienta, po jego dystrybucję pod wybrane adresy. Ceniąc czas i obowiązki naszych klientów możemy bowiem zaproponować im dogodny kontakt mailowy, w trakcie którego złożone zostaje zamówienie i zaakceptowany projekt graficzny.

Całą resztą – od projektu graficznego, przez druk i odpowiednie dodatki podnoszące prestiż wykonania produktu, po wysyłkę do wybranych klientów – jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie, dbając o jakość marki naszych klientów.

Comments are closed.