Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

22 419 88 06

Kalendarz Trójdzielny Klasyczny

Kalendarz Trójdzielny Klasyczny

Jego zasadniczą część stanowi kalendarium o wygodnym, nowoczesnym układzie, z dużymi i wyraźnymi cyframi. Na główce duża grafika reklamowa. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia mu trwałość przez cały rok.

Kalendarze trójdzielne to druga obok książkowych najbardziej lubiana forma kalendarzy. Zapewnia ekspozycję treści promocyjnych i logo firmy wśród szerokiego kręgu osób przez 365 dni w roku. Koszt reklamy w przeliczeniu na jednego odbiorcę jest tu niezwykle korzystny. Kalendarze trójdzielne są idealne do:

  • przestrzeni biurowych,
  • siedzib instytucji,
  • salonów usługowych,
  • placówek ochrony zdrowia.

Kategoria:

FORMAT: 310 x 790 mm
GŁÓWKA: 310 x 210 mm
PLECY: 310 x 580 mm
KOLORY: główka i plecy CMYK (pełnobarwne)
Świat Kalendarzy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od właściciela witryny Świata Kalendarzy tj. Art-X Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Świata Kalendarzy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Art-X Sp. z o.o. (ul. Ciołka 17/217, 01-445 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności Art-X Sp. z o.o. Regulamin serwisu oraz Polityka Prywatności znajdują się w stopce strony.

FreshMail.pl