Potrzebujesz pomocy?

22 419 89 01

Kalendarz personalizowane

We współczesnym zunifikowanym mocno świecie, w którym wszyscy dzięki istnieniu globalnej wioski mamy szybki dostęp do tych samych informacji, ale też zajmujemy się podobnymi problemami, kalendarz personalizowany może być wyjątkowym prezentem stworzonym specjalnie dla bliskiej nam osoby czy firmy.

Kalendarze personalizowane, tworzone według indywidualnych zamówień dla naszych klientów, to tylko jedna z domen działalności firmy Świat Kalendarzy specjalizującej się w przygotowaniu projektów kalendarzy według zamówień naszych klientów. Kalendarz personalizowany z własnymi nadrukami, logotypem firmy, informacjami o niej czy nawet wypełniony wybranymi zdjęciami naszych najbliższych, może być uroczym prezentem dającym obdarowanemu poczucie wyjątkowości i faktycznej troski włożonej w stworzenie tego typu prezentu. Świat Kalendarzy to producent na rynku tworzenie gadżetów i produktów promocyjno-reklamowych, działający od lat we współpracy z firmami komercyjnymi, państwowymi czy osobami prywatnymi.

Dzięki zdobytemu przez te lata doświadczeniu i rozbudowanej bazie produkcyjno-logistycznej, jedynym co może nas ograniczać w tworzeniu projektów kalendarzy, jest wyobraźnia naszych klientów. W naszej ofercie obecnie znajduje się około 150 modeli kalendarzy: biurkowych, ściennych, trójdzielnych, wieloplanszowych czy książkowych, które wykonane z najwyższą starannością o szczegóły, mogą stać się praktycznym, eleganckim i jednocześnie funkcjonalnym prezentem dla ważnych klientów lub najbliższych osób. Wiemy, że odpowiednio przygotowanie, eleganckie gadżety promocyjno-reklamowe, jakimi są kalendarze, mogą być istotnym elementem budowania wizerunku firmy na rynku.

Dlatego, szanując czas i liczne obowiązki naszych klientów, proponujemy im kompleksową usługę produkcji kalendarzy, w której ich rola ogranicza się do złożenia zamówienia oraz zaakceptowania projektu. Całą resztą – jak przygotowanie graficzne projektu, druk, pakowanie oraz dystrybucja pod odpowiednie adresy – jesteśmy w stanie zająć się samodzielnie.

Comments are closed.