Producent: Świat Kalendarzy

Potrzebujesz pomocy?

22 419 88 06

Biuwar

 

Biuwar, to wygodny kalendarz biurkowy z miejscem na notatki. Duże karty z podglądem kalendarium pozostawiają bardzo wiele przestrzeni na szkice czy zapiski, sprzyjają swobodnemu ich organizowaniu. Dodatkowe 3 bloczki papieru ułatwiają utrzymanie porządku na biurku i pozwalają bardzo szybko wynotować ważne informacje – nie trzeba już trzymać pod ręką dodatkowych notesów. Solidna, elegancka oprawa umożliwi korzystanie z kalendarza przez cały rok.

Inne wzory graficzne dostępne na zapytanie.

 

Kategoria:

FORMAT: 480 x 390 mm
MIEJSCE NA TŁOCZENIE: 450 x 80 mm
ILOŚĆ KARTEK: 50
KALENDARIUM: jednostronne, trójjęzyczne z numeracją tygodni
WYKOŃCZENIE: identyczne karty sklejone wzdłuż dolnego boku, na każdej kartce znajduje się kalendarium całego roku oraz miejsce na notatki, pod listwą skóropodobną posiada 3 bloczki papieru do notatek
OPRAWA: elegancka o fakturze skóry
OPAKOWANIE: teczka z mikrofali
Świat Kalendarzy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od właściciela witryny Świata Kalendarzy tj. Art-X Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem newslettera, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych dotyczących Świata Kalendarzy. Administratorem Twoich danych osobowych jest Art-X Sp. z o.o. (ul. Ciołka 17/217, 01-445 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności Art-X Sp. z o.o. Regulamin serwisu oraz Polityka Prywatności znajdują się w stopce strony.

FreshMail.pl